רפואה אסתטית

האם הניתוח הוא תמיד הבחירה הנכונה לטיפולים אסתטים?

קיימת רתיעה טבעית בקרבנו מכל הכרוך בניתוח וצלקות, בפרט בפנים. כמו-כן, לא תמיד הפיתרון הניתוחי הינו המענה הטוב ביותר. בנוסף, בתקופה בה זמן שווה כסף לא לכולנו יש את המותרות להתאוששות של שבוע ויותר מניתוח.

עם השנים, טיפולי רפואה אסתטית הלכו והשתכללו, והדרישה להם רק הולכת וגוברת.

אנטי אייגינג הוא האייטם החם ביותר בתחום רפואה אסתטית כעת: לא עוד פעולות לטיפול בהזדקנות העור, אלא פעולות למניעה של אותה הזדקנות. טיפול אנטי אייג'ינג עם פלזמה עשירה בטסיות דם של חברת ®My Cells מהווה צעד משמעותי קדימה למניעת הזדקנות העור. התוצר קיים בדם שלנו. כמות מועטה ממנו תשמש אותנו ביעילות רבה!

מילוי קמטים על ידי חומר טבעי דוגמת חומצה היאלורונית הינו הטרנד הנפוץ ביותר בעשר השנים האחרונות בענף רפואה אסתטית: פעולה קצרה, אלחוש מקומי וקצר, ללא צורך בהתאוששות מיוחדת, ותוצאות כמעט מיידיות. קל ופשוט..

ואם כבר חומר מילוי, מה יותר טוב מרעיון מילוי עם שומן טבעי? חומר המילוי קיים בכולנו וכמויות יפות, קל לשאוב אותו ולמלא בו. אנו יודעים היום כי קיימים תאי גזע בין תאי השומן הרגילים והם אחראים על התוצאות לטווח ארוך של הפעולה, מונעים דלקת ואף עם אפקט אנטי-אייג'ינג על אתרי המילוי.

השפתיים הינם האיבר עליו מסתכלים דבר ראשון בפנים. לא פלא כי עיבוי שפתיים מגביר את משיכת הפנים ומשווה להם מראה רך יותר. העיבוי אף הוא כמו מילוי קמטים – מהיר, בעל תוצאות מיידיות ועם שביעות רצון גבוהה.

בוטוקס ®.. מה לא נכתב כבר על החומר הזה, המצוי יותר משני עשורים בשימוש עברו רפואה אסתטית? הוא עושה פלאים לקמטי ההבעה הלא-רצויים. הרמת מצח בעזרת בוטוקס הורידה באופן משמעותי את הצורך בניתוחי הרמת מצח. פעולה קלה, מהירה, ללא כאב כמעט. כמו-כן הזעת יתר בבתי השחי נפתרה באלגנטיות על ידי הזרקה פעם בשנה של חומר זה!

שיפור מרקם העור חיוני לא פחות מטיפול בקפלים בו. פילינג (קילוף העור) לסוגיו מוריד שכבות זקנות ומתות, משטח קמטים עדינים ומחזיר את החיות לעור. שלב חשוב כהכנה או השלמה לכל ניתוח פנים!
אימטריקס, מכשיר גלי הרדיו מבית חברת סינרון-קנדלה משתמש בטכנולוגיית גלי הרדיו למיצוק העור וטיפול בצלקות, חטטי אקנה וסימני מתיחה טריים. הוא גורם לחידוש העור העמוק (דרמיס) ותורם להתרעננות האזורים שטופלו על ידי מכשיר זה.