ת"א

נתניה

הזעת יתר

טיפול בהזעת יתר על ידי בוטוקס

הזעת יתר היא בעיה חברתית ואישית של 3-10% מהאוכלוסייה. אותו אדם המזיע בכפות ידיו נבוך בכל לחיצת ידיים, מתקשה בפעולות עדינות (היות והזיעה גורמת לכפות ידיו להחליק) או זקוק להחלפת חולצה מספר פעמים ביום אם ההזעה מצויה בבתי השחי. לא פלא כי איכות החיים במצב זה והדימוי העצמי נפגעים משמעותית.

קיימות ארבע דרגות הזעה עיקריות

הזעת יתר
הזעת יתר

טיפול בוטוקס - הפתרון להזעת יתר

סימון נקודות לבוטולינום בבית השחי
סימון נקודות לבוטולינום בבית השחי

קיימים מספר פתרונות להזעת יתר. הנפוץ, הפשוט והקל ביותר לביצוע הינו טיפול בוטוקס.

טיפול בוטוקס ® מבוצע בדרך כלל להזעת יתר בפרט לבתי שחי ופנים. ניתן לביצוע גם לכפות ידיים ורגליים.
הרעלן המצוי בבוטוקס ®, בוטולינום טוקסין A, חוסם פעילות הרצפטורים של בלוטות הזיעה באתר המוזרק ומוריד על ידי כך את ההפרשה המוגברת שלהן. טרם הטיפול אבדוק את מוקדי הזעת היתר, ואסמן את השטח הרצוי לטיפול. לאחר אלחוש עם משחת אלחוש מקומית אזריק כמויות קטנות למספר נקודות בתוך השטח המסומן. האפקט מגיע לשיאו תוך שלושה שבועות ונותר לטווח תשעה חודשים.

טיפול בבוטוקס לכפות הידיים והרגליים פחות נוח: העור רגיש מאד לכאב ולא פעם יש צורך בהרדמה איזורית לכפות הידיים.כמו-כן עקב סמיכות שרירים (בכפות הידיים והרגליים) לעור בו מצויה הזעת היתר, תיתכן חולשת שרירים זמנית אשר תגביל פעילות המטופל לזמן-מה. קיימים טיפולים אחרים להזעת יתר, אשר הינם יקרים יחסית לטיפול הבוטוקס ® ומורכבים יותר. הם אינם מבוצעים במרפאות שלי.

סוגי ניתוחים להזעת יתר

1. ניתוח להזעת יתר בידיים

ניתוח ותיק הקיים בצורות שונות מעל 50 שנה. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, וכיום – בחתכים מינימליים (שיטה לפרוסקופית). בניתוח מנותק העצב הסימפתטי בכל צד של בית החזה על ידי חיתוך או סיכות מיוחדות. עצב זה אחראי על הפרשת היתר של בלוטות הזיה בכפות הידיים. ניתוק העצב מביא להפסקת ההזעה בכפות הידיים ב- 95% המקרים. גם לאחר ניתוח זה תיתכן ב- 30% מהמקרים "הזעה מפצה" אשר עלולה שלא להעלם.

הזעת יתר ניתוח
סימפתקטומי
ניתוחי גברים
שאיבת בלוטות זיעה

2. ניתוח להזעת יתר בבתי השחי

שאיבת בלוטות זיעה בבתי השחי. הניתוח קיים זה כ- 15 שנה. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית או מקומית. בניתוח מחדירים דרך נקבים זעירים בבית השחי ובזרוע העליונה מכשור מיוחד (כיום גם לייזר) שבאמצעותו מגרדים ושואבים את אזור בלוטות הזעה. אפקט הניתוח בטווח 80%.

מיכשור מיוחד לטיפול בהזעת יתר

להזעת יתר בבתי השחי

מכשיר Miradry. המכשיר פועל על בסיס גלי בטווח מיקרו-גל. וקיבל את אישור ה- FDA האמריקני. אותם גלי מיקרו מחממים את שכבת השומן ממש מתחת לעור, בה מצויות בלוטות הזיעה, והורס את הבלוטות תוך שמירה על העור. בלוטות הזיעה לא יגדלו חזרה לאחר הטיפול. המכשיר מצוי בשימוש מ- 2012 ונבדק על אוכלוסיות קטנות בלבד. שיעור ההצלחה הנמדד היה בטווח 90%. תופעות לוואי עיקריות היו נפיחות בבתי השחי, שינויי תחושה ואי נוחות.

מכשיר Miradry
מכשיר Miradry
מכשיר Drionic
מכשיר Drionic

להזעת יתר בכפות ידיים ורגליים

מכשיר Drionic לשימוש ביתי, הפועל על בסיס שיבוש פעילות בלוטות הזיעה על ידי זרם חשמלי אשר מועבר על ידי מים. המטופל שם את כפות ידיו ורגליו בקערות מים, מיוחדות אשר בהן מצויות אלקטרודות המכשיר. אמנם הטיפול יעיל אך מחייב התמדה ואינו מתאים לנשים בהיריון, חולי אפילפסיה, בעלי הפרעות קצב לב או גופים זרים מתכתיים ברגליים ובידיים.

תכשירים להפחתת הזעת יתר

להזעת יתר באופן כללי, תכשירים דוגמת Anhydrol Forte, המכיל אחוז גבוה של יוני אלומיניום ביחס לקיים בדיאודורנטים פשוטים. אותם יונים אמורים להוריד את ההפרשות מבלוטות הזיעה. השפעה מאד זמנית ולא מספקת בדרך כלל. תופעות לוואי אפשריות הינן צריבה וגירוי במקום בו נמרח התכשיר.

תכשיר Anhydrol Forte
תכשיר Anhydrol Forte

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם