ת"א

נתניה

עיבוי שפתיים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

עיבוי שפתיים לפני ואחרי

תוכן עניינים - לחצו לניווט מהיר

עיבוי שפתיים נחשב לאחד הטיפולים האסתטיים המבוקשים והנפוצים ביותר כיום בקרב נשים.

השפתיים הם אחד האיברים החשובים בפנים שלנו. כשאנו מדברים עם מישהו, מחייכים או אף מברכים אדם לשלום, הוא מביט היישר בשפתיים שלנו. מעבר לכך, השפתיים משפיעות על האסתטיקה של הפנים, ונחשבות אף לאיבר חושני. לכן, שפתיים מלאות נתפסות כחושניות ואטרקטיביות יותר.

למי מתאים עיבוי שפתיים?

 

עיבוי שפתיים מתאים לכל אישה שאינה מרוצה ממראה השפתיים שלה. אם יש לך שפתיים דקות, אם את מרגישה שעם הגיל השפתיים שלך הפכו דקות יותר, צורתן השתנתה, אם הופיעו קמטוטים מעל השפה העליונה סביב השפתיים – עיבוי שפתיים יכול לשפר משמעותית את מראה השפתיים שלך. יודגש שלא נהוג לבצע עיבוי שפתיים לפני גיל 18, כיוון שבגיל ההתבגרות צורתן של השפתיים עדיין משתנה וטרם הסתיימה התפתחותן של הפנים.

שפתיים עבות לאינסטגרם
שפתיים עבות רצויות

היתרונות בעיבוי שפתיים

לעיבוי שפתיים מגוון יתרונות:
• מראה מלא וחושני יותר לשפתיים.
• העלמת קמטוטי גיל, המופיעים מעל לשפה העליונה ובצדי השפתיים.
• הרמת זוויות שפתיים נפולות
• עיבוי שפתיים יעיל גם במקרים של שפתיים יבשות, ומפחית את היובש הקיים.
• קיים קשר הדוק בין המראה החיצוני לתחושת הבטחון העצמי. לכן, לא פעם נשים בעלות שפתיים דקות, שאינן מרוצות מהמראה שלהן, עלולות לחוש חסרות בטחון ודימוי עצמי נמוך. עבורן, עיבוי שפתיים מסייע בשיפור הבטחון העצמי.

השאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

באיזה חומר מילוי משתמשים לעיבוי שפתיים?

בעבר נהוג היה להשתמש בסיליקון רפואי לעיבוי השפתיים. מדובר בסיליקון נוזלי, המותאם להזרקה לגןף. הזרקת סיליקון לשפתיים מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות, כיוון שהחומר אינו נספג, אך זהו גם חסרונה של השיטה. בהזרקת סיליקון קיים סיכון לזיהום מקומי, ל'תזוזה' של החומר ואף ליצירת גושים ועיוותים במקום ההזרקה לאורך השנים. כמו כן, בהזרקת סיליקון קיימים סיכונים כדוגמת זיהום החומר, ותגובה דלקתית של הגוף כלפיו. לכן, הזרקת סיליקון לשפתיים אינה מומלצת.

כיום, ההעדפה היא להשתמש בחומרי מילוי נספגים, המבוססים על חומרים טבעיים. אחד החומרים הנמצאים בשימוש נפוץ הוא חומצה היאלרונית, ולה יתרונות רבים. חומצה היאלרונית היא למעשה חומר טבעי שנמצא בגופנו, ואחד מאבני הבניין החשובים של הרקמות בגופנו. עובדה זו הופכת את החומצה ההיאלרונית למתאימה ביותר להזרקה לשפתיים – הגוף מזהה אותה כחומר מוכר וידידותי, ולכן הסיכון לפתח זיהום או לתגובה דלקתית בעקבות הזרקה שלו נמוך ביותר. החומצה ההיאלרונית סופחת מים, וכך מוסיפה למעשה נפח באזור בו הוזרקה.

בנוסף, החומצה הינה חומר נספג, אותו הגוף מפרק מספר חודשים לאחר ההזרקה, ולכן אפקט ההזרקה לשפתיים נמשך מספר חודשים ועד חצי שנה, והוא הפיך ואינו נשאר בגוף לצמיתות.

לצורך עיבוי השפתיים ייעשה שימוש בחומצה היאלרונית בעלת רמת סמיכות בינונית עד גבוהה.

מדוע חשוב להגיע לפגישת ייעוץ?

החלטת שאת רוצה לעבות את השפתיים? השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך הוא ייעוץ רפואי, על ידי כירורג פלסטי המומחה בעיבוי שפתיים. בפגישת הייעוץ, יבדוק הרופא את צורת הפנים שלך – הלסתות, השיניים, הסימטריה הקיימת בפנים וכמובן את צורך השפתיים.

בבדיקה יוכל הרופא לאבחן האם קיימת נסיגה של השפה התחתונה עקב הדלדלות עצם הלסת, נסיגת חניכיים עקב בעיות שיניים, האם קיימת הידלדלות של עובי השפתיים כמו גם שינויים בזויות הפה בעקבות הגיל, האם קיימים קמטים סביב הפה ועד כמה הם עמוקים ועוד.
בנוסף, צורת הפנים והלסת, כמו גם צורתן וגודלן של השפתיים, ישפיעו גם הם על ההחלטה לעיבוי השפתיים.

בפגישה, הרופא יברר גם אם קיימות מחלות רקע או תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, העלולות להשפיע על התהליך. במידה וסבלת בעבר מהרפס בשפתיים, עיבוי שפתיים עלול לעורר את הפצע.

תהליך עיבוי השפתיים

עיבוי השפתיים מתבצע באמצעות מספר טיפולים ולפי הצורך. כאשר ההזרקה מבוצעת על ידי רופא מיומן, מדובר בטיפול בטוח, ובעל רמת סיכון נמוכה.
במידה ואת נוטלת מדללי דם, יש להפסיק את הנטילה כשבועיים לפני הטיפול, על מנת להפחית את הסיכון לדימום מוגבר בעקבות הטיפול.

בנוסף, ייתכן שתתבקשי לטול טיפול למניעת הרפס כשלושה ימים לפני הטיפול ולמשך שלושה ימים אחריו, על מנת להפחית את הסיכון להתפרצות אירוע הרפס בעקבות הטיפול.

הטיפול מתבצע במרפאה, בהרדמה מקומית באמצעות זריקה או משחה מאלחשת, והוא נמשך מספר דקות ועד חצי דקה. במהלך הטיפול, מבוצעת הזרקה נקודתית של חומצה היאלרונית למקטעים בשפה הזקוקה לעיבוי.

ההזרקה יכולה להתבצע באמצעות מזרק ידני, או רובוטי.

מה ההבדל בין הזרקה באמצעות מזרק ידני למזרק רובוטי?

בהזרקה ידנית תוצאת הטיפול תלויה רופא – במיומנות שלו וביכולת שלו לבצע הזרקה מדויקת ובכמות הנכונה. עם זאת, גם כאשר מדובר ברופא מנוסה, הזרקה ידנית היא פעולה המעייפת את השרירים והופכת את יכולת דיוק ההזרקה לקשה יותר. חשוב לציין שחוסר דיוק בפעולה עלול להוביל לתוצאה לא אחידה.

 

בשנים האחרונות פותחו מזרקים רובוטיים, המקלים על פעולת ההזרקה והופכים אותה למדויקת ויעילה יותר, עם פחות כאב ודימום לאחר ההזרקה. 

החלמה

לאחר ההזרקה, ייתכן שיופיעו בשפתיים דימום תת עורי, נפיחות, בצקות, אדמומיות או גושים באזור ההזרקה. תופעות אלו חולפות תוך מספר שעות עד ימים. אפשר להניח רטיות קרות על השפתיים על מנת להפחית תופעות אלו. בנוסף, אם בוצעה הרדמה מקומית, מומלץ להמנע מאכילה ושתיה עד שהשפעת ההרדמה תחלוף.

ביום ההזרקה ההמלצה היא להיות במנוחה מלאה ולהמנע מפעילות גופנית. ביום שלמחרת ההזרקה כבר ניתן לחזור לשגרה מלאה. סיבוכי עיבוי שפתיים הם נדירים, וכוללים בין היתר: שטפי דם נרחבים, זיהום, הרפס עורי והופעת גושים. לאחר מספר ימים כבר תוכלי ליהנות מצורתן החדשה של השפתיים שלך.

למשך כמה זמן תוכלי ליהנות מהתוצאות?

כאמור, חומצה היאלרונית היא חומר מילוי טבעי, שגופנו יודע 'לפרק' ולספוג אותו. לרוב, תוצאות ההזרקה נמשכות מספר חודשים ועד חצי שנה, כאשר לאחר מכן יש צורך בטיפול הזרקה נוסף לצורך שמירה על מראה שפתיים מלאות.

עם זאת, קצב ספיגת החומר בגוף הינו אישי ומשתנה מאישה לאישה, ותלוי גם באורח החיים שלך. לכן, לא ניתן לדעת בוודאות לכמה זמן תשמר התוצאה. החומצה נספגת לחלוטין לאחר כשנה ממועד ההזרקה. לרוב, ההמלצה היא לבצע הזרקה נוספת כחצי שנה לאחר ההזרקה הקודמת.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם