ת"א

נתניה

מסכה בימי קורונה | כיצד להתגבר על האדים במשקפיים – טיפים ממנתח פלסטי

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דן רגב הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה. הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. את הסטאז' ברפואה סיים בהצטיינות. במהלך התמחותו סיים בהצטיינות השתלמויות במיקרוכירורגיה וכף יד בבורדו, צרפת. כיום פעילותו הפרטית מרוכזת סביב כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית. נוסף על כן בשירותו הצבאי שירת כרופא גדודי וחטיבתי. במילואים שירת 18 שנה כמ"פ של פלוגת רפואה בגזרה הדרומית.

חבישת משקפיים עם מסיכה – ברוכים הבאים לעולמי!

אני רגיל לחבוש מסיכת חדר ניתוח מאז 1998 עם תחילת ההתמחות שלי בכירורגיה פלסטית. לבישת משקפי מגן או הגדלה במהלך הניתוח היוותה אתגר שכן לא פעם אדי הנשימה היו מערפלים אותם.
ובכן, היות וכעת כ-ו-ל-ם נאלצים ללבוש מסיכות, ורובנו משתמש לפחות במשקפי שמש אם לא משקפי ראיה, החלטתי לפרט את הטיפים שעזרו לי להימנע מאדים בחדר הניתוח ולכם- להימנע מאדים ביומיום.

הטיפים שלי

1 במסיכות בייצור עצמי או מסיכות בד – שפרו את הצמדת המסכה לאף על ידי תפירת קליפ מתכת לעיצוב המסיכה על גשר האף. אותו קליפ מתכת מצוי בכל מסיכה מקצועית למיגון. הקליפ עוזר להדק את קצה המסכה העליון לאף.

 

2. ניתן להדק עוד יותר את המסיכה על האף על ידי פלסטר לבן פשוט (מיקרופור) הקיים לקניה בכל בית מרקחת. זו השיטה הרווחת בחדר הניתוח.

3 לשים כשכבה אחורית למסיכה ועל פני האף והפה טישו יבש (לפי משטרת טוקיו). הטישו אמור לספוג את אדי המים. יש להחליף אותו, כמובן. שיטה מעט פחות נוחה היות והטישו יכול לזוז בתוך המסכה.

4 במידה ומדובר במסיכה כירורגית, ניתן להתאים אותה יותר לפנים על ידי קיפול חלקה העליון כלפי פנים או כלפי חוץ (מודגם בסרטון). כך ניתן ליצור מעין תעלות להוצאת אדי האוויר מהצדדים (גם לפי משטרת טוקיו).

5 ללבוש את המשקפיים קדמית למסיכה (מראה של "מדען מפוזר”). המרחק יאפשר לאדי הנשימה להתפזר ולא להתעבות על הזגוגיות.

6 במידה וכל זה לא עוזר ניתן להשתמש בטכניקה הבאה, שפורסמה גם בעיתון הרפואי ANNALS OF ROYAL SURGERY OF ENGLAND עוד בשנת 2011: טרם לבישת המסיכה יש לשטוף את המשקפים במים מהולים בסבון, לנער אותם ולתת להם להתייבש מספר דקות. לאחר מכן לספוג בעדינות את יתרת הנוזל בטישו. הצורה זו שכבת הסבון הדקה מפזרת את אדי המים בצורה בה לא יתעבו על זגוגיות המשקפיים (אפקט הסורפקטנט). יש המשתמשים במים מהולים בקצף גילוח לאותה מטרה…

7 לאלה הרוצים להתמקצע – ניתן לרכוש מגבונים מיוחדים למניעת אדים בזגוגיות משקפי מגן וקסדות אופנוע, עלות- מ-15 ש"ח. כמו כן קיימים סוגי ספריי נגד אדים (ANTIFOG שנועד למשקפות צלילה), העלות משתנה בין 30 ל- 60 שקלים.

נ.ב. אני מתנבא שנראה את המסכה הופכת לאביזר אופנתי לא פחות מכובע או מטפחת, מה אתם אומרים?

שלכם, דר' דן רגב

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם