ת"א

נתניה

ניתוחי גוף וגפיים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

עיצוב היקפים של הגוף, ירכיים וברכיים הינו הנושא הפופולרי ביותר לעיון באינטרנט. יש לציין כי בכל מקרה אינו בא במקום שמירה על כושר גופני ותזונה נכונה.

איזה סוגים של ניתוחי גוף וגפיים יש?

גם אם נשמור על משקל נכון וכושר גופני, פיזור השומן בגופנו לא בהכרח נעים יהיה לעין. היות והחברה הישראלית הינה חברת שמש, ואנו חושפים את גופנו רוב ימות השנה, מה יותר נכון מלעצב את את אותם המקומות בהם השומן מצטבר ולא יורד למרות כל מאמץ.. שאיבת שומן נועדה בדיוק לכך. שאיבה עד ארבעה ליטרים, במקומות בהם יש עודף שומן אך ללא עור רפוי או צלוליט, תיתן תוצאה נעימה לעין הנשמרת לזמן רב. המקומות הפופולריים ביותר לשאיבה הינם הבטן, מותניים, ירכיים ופנים ברכיים.

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח הבחירה לבטן רפויה אחר לידות ו/או ירידה משמעותית במשקל, עם עודפי עור ולא רק שומן. אמנם יש צלקת לרוחב הבטן, אך זהו ניתוח מעולה לחיטוב הבטן, ותוצאותיו ברוב המקרים מצויינות.

ניתוח מתיחת ירכיים הינו הניתוח הנפוץ ביותר אחר מתיחת בטן לאחר ירידה משמעותית במשקל. צלקות הניתוח מסוות בפנים הירך ואינן בולטות לעין. עיצוב הירך בצורה זו מביא לתוצאות הטובות ביותר.

ניתוח מתיחת זרועות מאד אפקטיבי לעיצוב היקף הזרועות עם העור המדולדל. מצויין בפרט לבעלי עור מדולדל ניכר היוצר מראה "כנפי עטלף" באינו נעים לעין.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם