ת"א

נתניה

ניתוח לאחר ירידה במשקל

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

ניתוח לאחר ירידה במשקל / לאשה – יופי ופלסטיקה, 6/06

ואולי לא כדאי לך? אבל אולי זה מה שישנה את חייך? אין לדעת. מתפקידנו להביא בפנייך את החידושים הלוהטים בעולם הפלסטיקה (עם המלצה חמה לברר כל דבר לעומק, לפני שאת מנסה אותו על גופך)


איבוד דרסטי של עשרות קילוגרמים במשקל משאיר עודפי עור מרובים ונפילה גלובלית, שמקשים את איכות החיים של המרזים. ד"ר דן רגב, מומחה בכיר לרפואה פלסטית מבית החולים "בילינסון", מבשר על גישה חדשה בארה"ב, שמהווה פריצת דרך. מדובר בתוכנית בשלבים שכוללת מתיחת בטן, פנים הירכיים והעכוז, ובהמשך ניתוח של הזרועות המרוקנות, השדיים והפנים. הניתוח אורך חמש עד שמונה שעות ומבצעים אותו שני כירורגים ועוזרים. למנותח נותרות צלקות ארוכות היקפיות סביב האזורים המטופלים בגוף. מחיר: עשרות אלפי שקלים, בהתאם לניתוח.

לא ניסיתי אבל אישה בת 55, שאיבדה 50 ק"ג ממשקלה, עברה בבית החולים "בילינסון" מתיחת בטן, ירכיים ושאיבת שומן, ורק מהסרת עודפי העור השילה עוד 5 ק"ג. היא היתה מאושפזת שני לילות. לדבריה, הניתוח אינו קל, אבל המראה הכללי, למרות הצלקות, השתפר מאד. משך ההחלמה כשלושה שבועות.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם