ת"א

נתניה

חשיבות המצב הבריאותי לפני ניתוח

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דן רגב הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה. הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. את הסטאז' ברפואה סיים בהצטיינות. במהלך התמחותו סיים בהצטיינות השתלמויות במיקרוכירורגיה וכף יד בבורדו, צרפת. כיום פעילותו הפרטית מרוכזת סביב כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית. נוסף על כן בשירותו הצבאי שירת כרופא גדודי וחטיבתי. במילואים שירת 18 שנה כמ"פ של פלוגת רפואה בגזרה הדרומית.

לפני שאתם מתחילים לחשוב על ניתוחים פלסטיים, אתם צריכים לוודא שהבריאות שלכם טובה דיה כדי לעבור את הניתוח. רוב האנשים הבריאים הם מועמדים טובים לניתוחים פלסטיים. לכן, חשוב שתחשפו את כל ההיסטוריה הרפואית שלכם בפני המנתח הפלסטי. המנתח לא יוכל להעריך באופן מדויק את מצבכם, אם תסתירו ממנו בעיות בריאותיות.

רפואה פלסטית ואנשים עם בעיות רפואיות

יש בעיות בריאותיות מסוימות שעלולות למנוע מכם לעבור ניתוחים פלסטיים. למשל, אם רופא כלי דם קבע שאתם סובלים ממחלות כלי דם, או אם יש לכם סוכרת, חשוב מאוד לדווח על כך לרופא המנתח.

עם כל הרצון להישאר צעירים ויפים, אתם בטח מעדיפים להישאר בחיים ולא להסתכן חלילה בסיבוכים בגלל הליך קוסמטי מפתה. אחרי הכול, רפואה פלסטית היא לא הכרח, היא בחירה.

ניתוחים פלסטיים ושיקולים בריאותיים

ניתוח מתיחת פנים

מתיחת פנים היא סוג של ניתוח שבו מהדקים ומסירים עור נפול בפנים ובצוואר. בדרך כלל, המנתח יהדק את הרקמה מעל שרירי הפנים, ויסיר עודפי שומן או ימקם אותם מחדש, כחלק מהניתוח.

מי לא מועמד אידיאלי לניתוח מתיחת פנים?

אם אתם לוקחים תרופות או תוספי מזון לדילול הדם: תרופות או תוספי מזון שמדללים את הדם, עלולים להשפיע על יכולת הדם שלכם להיווצרות קריש דם ולהגדיל את הסיכון לדימום תת-עורי (hematomas). תרופות אלה כוללות: מדללי דם כמו אספירין, תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות ועוד.

אז אם אתם רוצים לעבור נתיחת פנים, התייעצו עם המנתח לגבי התרופות שאתם נוטלים.

כמו כן אם יש לכם היסטוריה של עלייה חוזרת ונשנית במשקל, והירידה משפיעה על צורת הפנים ועל העור, יתכן שתוצאות הניתוח לא יהיו משביעות רצון, או אולי ישביעו רצון לזמן קצר בלבד.

ניתוח סנטר כפול

אם יש לכם סנטר כפול ואתם מחפשים דרכים להיפטר ממנו, כירורג פלסטי עשוי להמליץ על שאיבת שומן בצוואר, ניתוח הרמת צוואר או שילוב של שניהם.

אין ניתוח ספציפי להסרת סנטר כפול, אלא שילוב של גישות שבאמצעותן מסירים עודפי שומן ומהדקים את עור הצוואר, על מנת ליצור מוצקות רבה יותר באזור הסנטר והצוואר.

מי לא מועמד אידיאלי לניתוח סנטר כפול?

אם אתם מעשנים

אם אתם סובלים מהפרעות הקשורות לדימום

אם אתם אלרגיים לתרכובות הסינתטיות המשמשות את ההליך הניתוחי

אם אתם עם היסטוריה של מצבים בריאותיים כרוניים, אתם יכולים להיות מועמדים מתאימים.

אם את בהריון או מניקה

בנוסף, יתכן שאתם לא מועמדים טובים להליך שאיבת שומן או להליכים פלסטיים אחרים הקשורים לניתוח סנטר כפול, אם העור שלכם אינו אלסטי במיוחד ובעל מראה רפוי או שקוע.

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים כרוך בהסרה כירורגית של עודפי עור, שומן ושרירים בעפעפיים העליונים ו/או התחתונים. ניתוח זה נעשה בדרך כלל מסיבות קוסמטיות כדי לשפר את מראה העפעפיים. לפעמים, רופאים ממליצים על ניתוחי עפעפיים מסיבות רפואיות, כדי לשפר את הראייה.

מי לא מועמד אידיאלי לניתוח עפעפיים?

אם יש לכם גבות שמוטות, ניתוח עפעפיים עלול להחמיר את המצב.

אם יש לכם תסמינים של עין יבשה.

אם יש לכם דלקת עיניים או מחלות עיניים אחרות.

אם אתם מעשנים.

אם אתם חולים במחלה רצינית או סובלים מזיהום קשה

מתיחת צוואר

ניתוח מתיחת צוואר מציע תוצאות דרמטיות לאלה שמחפשים מראה צעיר יותר. אם אתם שוקלים ניתוחים קוסמטיים לשיפור מראה הצוואר שלכם, הליך זה הוא ללא ספק הטיפול היעיל להסרת עור רפוי, מזדקן או נפול.

מי לא מועמד אידיאלי לניתוח מתיחת צוואר?

אם העור שלכם דקיק מאוד ולא ניתן למתוח אותו

אם יש לכם היסטוריה רפואית של מצבים רפואיים חמורים כמו מצבי לב, אלרגיה לחומר ההרדמה.

אם אתם מעשנים – תתבקשו להפסיק לעשן מספר שבועות לפני הניתוח.

לסיכום

בכל הליך ניתוחי יש סיכון. וכך גם בניתוחים פלסטיים, שהם לא ניתוחים הכרחיים מצילי חיים. לכן, לפני הניתוח הרופא ייקח בחשבון את המצב הבריאותי של המועמד לניתוח, כדי למנוע את גורמי הסיכון שעלולים להשפיע על בריאותו. ולפעמים לא תהיה ברירה אלא לוותר על ההליך הקוסמטי, כדי להישאר בחיים.

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם