ת"א

נתניה

הזרקת בוטוקס ®

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

תוכן עניינים

הזרקת בוטוקס הינה הפעולה האסתטית הנפוצה ביותר בעולם, יותר מהסרת שיער, פילינג או כל טיפול אסתטי אחר. הסיבות ברורות: פעולה פשוטה, מהירה, אינה דורשת התאוששות, לא יקרה, והתוצאות – צפויות והפיכות, ונשמרות לטווח של עד חצי שנה.

בפנים שלנו קיימים למעלה מ-40 שרירים. הם ממוקמים בכל חלקי הפנים – במצח, בצידי העיניים ומתחתיהן, בצדי האף, בלחיים ובצדי הפה. שרירים אלו מאפשרים לנו לאכול, לדבר, לצחוק ולבכות, ומופעלים פעמים רבות לאורך היום. שרירי ההבעה מחוברים לעור הפנים ומניעים אותו כפי שאנו רוצים.

מה הסיבות לקמטים בפנים?

הזרקות בוטוקס לשרירי הפניםעם השנים, כיווץ חוזר ומרובה של שרירי הפנים גורם להם להפוך קצרים ועבים יותר. שינוי זה בשרירים הוא אחת הסיבות להיווצרות בלט שרירים בפרט בין הגבות, במצח ולצידי העיניים. לצד זאת, עם הגיל אנו חווים תהליך נוסף, שכולל אבדן של השומן התת עורי בפנים, וירידה בחלבון הקולגן, האחראי על אלסטיות העור. גורם שלישי המוביל להזדקנות הפנים הוא החשיפה המצטברת של העור שלנו לשמש, המובילה לנזקים בטווח הארוך: עור לא אלסטי, שמתקפל שוב ושוב לפי תנועת שרירי ההבעה, יוצר קמטים במוקדי הקיפול.

כל אלו מובילים להיווצרותם של קמטי הפנים.

אחד הפתרונות היעילים ביותר כיום לשיפור מראה הפנים והתמודדות עם קמטים באזור המצח, בין הגבות והעיניים הוא הזרקת בוטוקס.

מהו בוטוקס? וכיצד הוא פועל?

בוטוקס הוא למעשה רעלן סינתטי, המופק מחיידק הקלוסטרידיום בוטוליניום. הזרקת הבוטוקס היא למעשה טיפול אסתטי, הגורמת להגבלת יכולת התכווצות של השרירים ולהרפייה שלהם, וכתוצאה מכך לשיפור מראה הקמטים.

למי מתאימה הזרקת בוטוקס?

הזרקת בוטוקס מתאימה לכל גבר ואישה בריאים, שיש להם קמטי הבעה והדבר מפריע להם. לרוב, ההמלצה להתחיל טיפול בהזרקת בוטוקס היא סביב גילאי 30. הזרקת בוטוקס פחות יעילה בקרב נשים וגברים בעלי קמטים עמוקים מאוד, או עם נפילה משמעותית של עור הפנים, הדורשת מתיחת פנים.

אילו סוגי בוטוקס קיימים?

כיום קיימים מספר תכשירים המכילים בוטלניום טוקסין A, ביניהם בוטוקס, דיספורט וקסאומין. החומר הפעיל הוא בוטולינום טוקסין. ההבדל ביניהם הוא משך ההשפעה שלהם, כאשר הניסיון מלמד שתוצאות ההזרקה של דיספורט אפקטיביות יותר ונמשכות זמן רב יותר לעומת האחרים.

מי מבצע הזרקת בוטוקס?

למרות שהזרקת בוטוקס אינה הליך כירורגי, חשוב לבחור לבצעה אצל כירורג פלסטי בעל היכרות עם אנטומיית הפנים וניסיון בהזרקת בוטוקס בפנים. זאת, כיוון שהזרקה לא מדויקת, בין אם במיקום או בכמות ההזרקה, עלולה להוביל לתוצאות לא רצויות ולהשלכות נוספות. בחירה בכירורג פלסטי בעל ניסיון בתחום תסייע בהבטחת קבלת תוצאה טבעית, אסתטית ואידיאלית.

הכנות להזרקה

סוגי קמטים בהזרקות בוטוקסאם החלטתם לבדוק את האפשרות להזרקת בוטוקס, הצעד הראשון הוא להגיע לייעוץ אצל כירורג פלסטי שמנוסה בהזרקת בוטוקס.
בפגישת הייעוץ, יוכל הרופא לבחון את סוג העור שלך ואת מצבו, וכן לאבחן את מצב הקמטים ולקבוע אם אופיים ומיקומם מתאים לטיפול בבוטוקס. הקמטים הרלוונטיים:

  • קמטים במצח
  • קמטים הקיימים בין הגבות (קמטי זעף)
  • קמטים בצידי העיניים (קמטי צחוק)

כחלק מההכנה, מומלץ להפסיק טיפול במדללי דם, בשל הסיכון לדימום מוגבר הקיים בנטילת חומרים אלו. בפגישת הייעוץ אני אנחה אותך לכמה זמן להפסיק אותם.

בנוסף, עבור מטופלים שסובלים מהרפס באתרים המיועדים לטיפול, ההמלצה היא לבצע טיפול מניעתי נגד הרפס שלושה ימים לפני מועד ההזרקה ושלושה ימים לאחר הטיפול, על מנת למנוע התפרצות של ההרפס.

מהלך הטיפול

הזרקת בוטוקוס מתקיימת במרפאה, ונמשכת כעשר דקות. במהלך הטיפול, מוחדרת מחט דקה אל אזור ההזרקה, ומבוצעת הזרקה של החומר בכמות מזערית. לאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות מאומצת באותו היום. עיסוי אינטנסיבי של הפנים ופעילות מאומצת ביום ההזרקה עלולים להוביל לפיזור לא רצוי של הבוטוקס בפנים ולשינוי תוצאות ההזרקה. לאחר הטיפול ייתכנו שטפי דם מקומיים, גירוי מקומי ונפיחות, שיחלפו לאחר מספר ימים.

מהו מזרק רובוטי? ומהם היתרונות בשימוש בו?

הזרקת בוטוקס עם מזרק אוטומטיכשמדובר בהזרקת בוטוקס לשרירי הפנים, ישנו קשר גדול בין כמות החומר המוזרק לבין התוצאה הסופית שתתקבל. ככל שההזרקה תהיה מדויקת יותר, כך נוכל להבטיח תוצאה טובה ואחידה יותר. חשוב לזכור שגם הכירורגים הפלסטיים הטובים והמיומנים ביותר הם בני אנוש, וביצוע הזרקה באופן ידני שוב ושוב עלולה להיות מעייפת ומתישה.

כאן נכנס לתמונה המזרק הרובוטי, המציע לרופא ולמטופל דיוק מקסימלי של הזרקת הבוטוקס לשרירי הפנים. המזרק הרובוטי החדיש ביותר הוא Juvapen של חברת Juva Plus, המאפשר להגיע לדיוק רב יותר בתוצאות ההזרקה, עם כמות בוטוקס קטנה ופחות כאב ודימום.

האם הטיפול כואב?

הכאב בהזרקת בוטוקס הינו מינימלי, ועלול להיות מלווה בחוסר נוחות מקומית.
כיום ישנן פתרונות לכך, ואפשר להיעזר במריחת חומרים מאלחשים על הפנים מספר דקות לפני ההזרקה, ולקרר את האזור.

מתי אפשר לראות תוצאות?

תוצאות הטיפול ייראו בטווח שבוע עד שבועיים ממועד ההזרקה. חשוב להדגיש שהטיפול בבוטוקס הפיך, ואפקט הטיפול נמשך בין שלושה חודשים לחצי שנה. זאת, מכיוון שגופנו מפרק את הבוטוקס שהוזרק, כאשר משך הפירוק עשוי להשתנות מאדם לאדם, ועם השלמת פירוק הבוטוקס, השריר יחזור לפעילות מלאה.

מהם הסיכונים בהזרקת בוטוקס?

הסיכון לפתח סיבוכים בעקבות הזרקת בוטוקס נדיר, וכולל בין היתר שטפי דם נרחבים, התפרצות הרפס, זיהום, חולשת שרירים מקומית. סיבוך נדיר מאוד הוא פגיעה עצבית שתוביל לשיתוק זמני מעבר לשרירי הפנים, או תגובה אלרגית לחומר המאלחש או לחומרי ההזרקה.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם