ת"א

נתניה

העלמת כתמי עור

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

הופעת כתמים בעור נובעת מסיבות שונות: נזקי שמש (כתמי זקנה) ונמשים, נקודות חן, דלקת וזיהום, ריפוי אחר כוויה ופצע, כתמי אקנה, הורמונלי (כתמים בהיריון), נטיה משפחתית וצבע עור כהה. עומק הכתמים משתנה ומשפיע על הטיפול: ככל שכתמי העור עמוקים יותר קשה יותר לטפל בהם ולפרק אותם.

אילו סוגים של כתמי עור יש?

העלמת כתמי עור

יש כתמי עור הנעלמים מעצמם (דוגמת נמשים בחורף) ויש כתמי עור הנותרים לכל החיים (דוגמאת הכתמים מתחת לעיניים). יש כתמים המחייבים דגימה אבחנתית לשלילת ממאירות (דוגמת נקודת חן וכתמי זקנה).

העלמת הכתמים

העלמת כתמים בעור מחייבת בדיקה מדוקדקת של העור בכדי לשלול כתמים חשודים לממאירות. בדיקה זו מבוצעת באמצעים מתקדמים בהם נחשפת צורת הכתמים על ידי תאורה והגדלה מיוחדות במכשיר הנקרא דרמטוסקופ. הבדיקה מבוצעת במרפאה בידי דר' רגב טרם כל המלצה על טיפול.

עקרונית, לא ניתן להעלים כל כתם, בפרט בבעלי עור כהה ו/או נטיה ליצירת כתמים. לעתים הכתם מצוי עמוק מדי, נובע מפעילות העור (למשל כהות מתחת לעפעפיים) או מגורמים אחרים דוגמת הורמונליים. לכן חשוב לברר היטב מה הגורם לכתם והאם ניתן לטפל בו.

העלמת כתמים מבוצעת על ידי קרם הבהרה עם פילינג שטחי ונוגדי דלקת. הקרם נמרח בהדרגה עד לידי מריחה כל לילה למשך שבועיים. לאחר מכן ניתן להוריד את תדירות מריחת הקרם לפי תגובת העור.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם