ת"א

נתניה

פיסול אף

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

פיסול אף לפני ואחרי

תוכן עניינים - לחצו לניווט מהיר

האף הוא אחד האיברים הבולטים ביותר בפנים שלנו, אותו אנו פוגשים בראי מדי יום.
בין אם יש לכם אף סולד או נשרי, צר או רחב – מבנה, גודל וצורת האף הם בעלי השפעה רבה על מראה הפנים.
נשים וגברים רבים אינם מרוצים ממראה האף שלהם, אך נמנעים מלעשות משהו בנושא, כיוון שהם חוששים או אינם מעוניינים לעבור ניתוח אף – הליך כירורגי שכרוך בכאב ובתהליך החלמה, שתוצאותיו נשארות קבועות לכל החיים.

אם אינכם מרוצים ממראה האף שלכם – הגיע הזמן שתכירו את האפשרות לפיסול אף ללא ניתוח – הליך פשוט וקצר, שמאפשר לעצב את האף ולשנות את המראה שלו, בקלות וללא צורך בהחלמה.

מהו פיסול אף?

פיסול אף ללא ניתוח הוא הליך במסגרתו מבוצעת הזרקת חומצה היאלורונית אל אזורים מסוימים באף, על ידי כירורג פלסטי, במטרה לסגנן את מראה האף ולהעניק לו מראה אסתטי ומעוצב. מדובר בחומר הקיים בגופנו באופן טבעי, ואחראי לשמירה על לחות וגמישות העור. החומצה ההיאלורונית סופחת מים, ובכך מוסיפה למעשה נפח באזור בו הוזרקה.

למי מתאים פיסול אף?

פיסול אף מתאים לכל גבר ואישה שאינם מרוצים ממראה האף שלהם, ומעוניינים לעצב ולסגנן את מראה האף בהתאם לרצונם, ללא ניתוח.
פיסול אף הוא טיפול יעיל בהשגת מספר שינויים רצויים במראה האף:

 • הרמת קצה האף
 • עיצוב קצה האף
 • תיקון גשר אף שקוע
 • יישור גבנון אף קל, לקבלת מראה אף ישר יותר
 • מילוי חוסרים ותיקון עיוותים קיימים, או כאלו שנוצרו בעקבות ניתוח אף

*פיסול אף אינו מתאים לילדים, לנשים הרות או מניקות, ולאלו המעוניינים להקטין את האף שלהם.

מהם יתרונותיו של הטיפול?

 • פיסול אף הוא כאמור הליך פשוט וקצר, שאינו דורש הרדמה או החלמה, וכמעט ואינו כרוך בסיכונים.
 • מכיוון שחומצה היאלורונית היא חומר טבעי, אותו הגוף מכיר ומזהה, הסיכון לפתח תופעות לוואי או תגובה אלרגית בעקבות הטיפול היא נמוכה מאוד.
 • בפיסול אף, לרופא ישנה יכולת דיוק מרבית במיקום ובכמות החומר המוזרק, ולפיכך גם יכולת שליטה מרבית בתוצאות ההזרקה.
 • בניגוד לניתוח אף, בו נדרשת המתנה של חודשים עד שניתן ליהנות מהתוצאה הסופית של הניתוח, תוצאותיו של פיסול אף ייראו כבר מספר ימים לאחר ההזרקה,
 • יתרון משמעותי נוסף של פיסול אף ללא ניתוח, טמון בעובדה שמדובר בהליך הפיך – גופנו יודע 'לפרק' את החומצה ההיאלורונית, ולכן אם תוצאות הפיסול אינן לרוחכם, אפשר להמתין לספיגת החומצה ההיאלורונית באופן טבעי בגוף, או לפרק אותה.
 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

לפני הטיפול

אם החלטתם שאתם מעוניינים בעיצוב אף ללא ניתוח, השלב הראשון הוא להגיע לפגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי בעל ניסיון והכשרה בתחום.
בפגישה יבחן הרופא את צורת ומבנה האף שלכם, ויבדוק אם אכן פיסול אף יכול להביא לתוצאה הרצויה. הפגישה היא גם המקום לספר לרופא מה הייתם רוצים לשנות במראה האף שלכם, ולבצע תיאום ציפיות. חשוב להדגיש שלא כל פגם הקיים באף ניתן לתיקון באמצעות פיסול אף.

הטיפול עצמו

פיסול אף מבוצע במרפאה, ללא צורך בהרדמה או בטשטוש, ונמשך מספר דקות. לפני הטיפול ניתן למרוח משחה מאלחשת באזור המיועד להזרקה.
לאחר חיטוי האף, יבצע הכירורג הפלסטי הזרקה של החומר באזור אחד או יותר באף, באמצעות מחט עדינה.

לאחר הטיפול

מיד לאחר ההזרקה, המטופל ישוחרר לביתו ויוכל להמשיך בשגרה רגילה. ההמלצה היא שלא להתאפר ולא לבצע ספורט אתגרי ב-24 השעות שלאחר הטיפול, כדי למנוע חבלה או מגע אגרסיבי באף. ייתכן שלאחר הטיפול יופיע כאב מקומי, נפיחות ושטפי דם קלים באזור ההזרקה – אלו יחלפו תוך מספר ימים. מומלץ להגיע לביקורת כשבועיים-שלושה לאחר מועד ההזרקה.

מתי אפשר לראות תוצאות?

ניתן להבחין בתוצאותיו של פיסול אף מיד לאחר ההזרקה. עם זאת, נזכיר שייתכנו נפיחות ושטפי דם מקומיים לאחר הטיפול, ולכן לעתים יש להמתין מספר ימים עד שיחלפו, בכדי להתרשם מהתוצאה הסופית של ההליך.
תוצאותיו של פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית יימשכו מספר חודשים ועד חצי שנה, כאשר משך ההשפעה הוא אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם. החומצה נספגת לחלוטין לאחר כשנה ממועד ההזרקה. לרוב, אפשר לבצע הזרקה נוספת כחצי שנה לאחר ההזרקה הקודמת, בהתאם להמלצת הרופא.

מהן העלויות של פיסול אף?

עלות פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית משתנה בין רופאים ומרפאות שונות, ונעה בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, תלוי בכמות החומר הנדרש לטיפול ובמורכבות שלו.
עם זאת, חשוב להדגיש שהעלות לא צריכה להוות גורם משמעותי בבחירת הרופא בו תבחרו לעיצוב האף. מומחיותו, ניסיונו והכשרתו של הכירורג הפלסטי בפיסול אף הם אלו שצריכים להשפיע על ההחלטה שלכם באיזה רופא לבחור. לכן, חשוב לברר מהו ניסיונו של הכירורג בפיסול אף, ורק אז לבחור את המרפאה בה תרגישו בנוח לשנות את מראה האף שלכם.

סיבוכים אפשריים

פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית הוא הליך בטוח ויעיל, כאשר הסיכון לפתח סיבוכים לאחר ההליך נמוך מאוד. כאשר הטיפול מבוצע על ידי כירורג פלסטי מנוסה, הסיכון לתופעות לוואי נמוך אף יותר. תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים הם: שטפי דם מקומיים, זיהום מקומי, נפיחות קלה באזור ההזרקה תזוזת חומר המילוי לאחר ההזרקה, אסימטריה. סיבוכים נדירים מאד כוללים תגובה אלרגית לחומצה ההיאלורנית, פגיעה בכלי דם באף ויצירת נזק לעור ולרקמות שמתחתיו.

לקריאה נוספת על הסיבוכים יש להקליק כאן

לייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם