ת"א

נתניה

תיקון תנוך אוזן

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

תוכן עניינים

אם אתם סובלים מתנוכי אוזניים שסועים, הרחבות בחור העגיל באוזן או מראה לא אסתטי של התנוכים – חשוב שתדעו שמדובר במצב הפיך.

מבוגרים רבים, נשים וגברים כאחד, העונדים עגילים, עלולים לחוות שינויים במראה תנוך האוזן לאורך השנים. הפתרון היעיל ביותר עבורם הוא ניתוח אסתטי פשוט ויעיל לתיקון מראה תנוכי האוזניים.

האם חור באוזן נסתם עם הזמן?

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג החור הקיים. לעתים, חורים קטנים בתנוך האוזן שאין בהם שימוש לאורך תקופה ארוכה, עשויים להסגר. לעומתם, חורים גדולים באוזן שנעשו לצורך 'עגילי הרחבה' או פירסינג, וכן חורים שהתרחבו עם השנים כתוצאה מענידת עגילים כבדים, לא ייסגרו. בדומה להם, גם תנוך שסוע , ש'נקרע' לשניים, לא יתאחה.

מה הסיבות שבגללן פונים לניתוח לתיקון תנוח האוזן?

ישנן מגוון סיבות שבגללן פונים לניתוח תנוך האוזן, ביניהן:

  • רצון לאחות חור גדול ששימש לפירסינג או לעגילי הרחבה.
  • חבלות או טראומות בתנוך האוזן, כדוגמת קרעים
  • התרחבות יתר על המידה של החורים בתנוך לאורך זמן, כתוצאה מעגילים כבדים
  • חורים רבים בתנוך
  • מראה לא טבעי או לא אסתטי של תנוך האוזן

חשוב לזכור שהאוזניים הן אחד מאיברי הפנים שלנו, ולכן בכל מפגש חברתי, האוזניים הן האיברים הבולטים ביותר שאנו מבחינים בהם, לצד העיניים, האף והפה. ישנם מטופלים שמראה תנוכי האוזניים שלהם מפריע להם עד כדי כך, שהדבר משפיע באופן משמעותי על הדימוי העצמי שלהם ותחושת הבטחון העצמי שלהם.

ניתוח לתיקון תנוך האוזן מעניק:

שינוי של מראה תנוכי האוזניים, טיפול בפגם הקיים ויצירת מראה אסתטי ואחיד לאוזניים. מעבר לכך, מטופלים רבים מספרים שהניתוח סייע להם בשיפור הדימוי העצמי ובהתגברות על החשש או ההמנעות ממפגשים חברתיים.

למי הניתוח מתאים?

ניתוח תנוך האוזן מתאים לנשים וגברים בריאים, שסובלים מחור של מעל מספר מילימטרים בתנוך האוזן או משסע בתנוך, ומראה תנוכי האוזניים שלהם מפריע להם.

לפני הניתוח

החלטתם שאתם מעוניינים לתקן את מראה תנוכי האוזניים שלכם? הצעד הראשון הוא קביעת פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי מנוסה. בפגישה תשאלו על מצבכם הרפואי, האם קיימות מחלות רקע או בעיות רפואיות אחרות, האם קיימות תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע, והאם אתם מעשנים.

הרופא יבדוק את מצב תנוכי האוזניים שלכם, הפגם הקיים בהן, ויקבע האם הניתוח מתאים עבורכם. פגישת הייעוץ היא הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם סביב הניתוח, לקבל מידע על מהלך הניתוח ולבצע תיאום ציפיות עם הרופא באשר לתוצאות האפשריות לניתוח.

אם אתם מעשנים, עליכם להמנע מעישון במשך מספר שבועות לפני מועד הניתוח, וכן חשוב להפסיק לטול מדללי דם, שעלולים להגביר את הדימום בניתוח.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

כיצד מתנהל ניתוח לתיקון תנוך האוזן

ניתוח לתיקון תנוך האוזן הוא ניתוח אסתטי פשוט יחסית, הנמשך כחצי שעה ומבוצע בהרדמה מקומית. בניתוח מבוצע חיתוך של העור בחריץ החור הקיים, וסגירתו מלפנים ומאחור.

במקרים מסוימים בהם קיים חור רחב בתנוך, תבוצע סגירה של התנוך בצורת Z, על מנת לשמר את צורתו המעוגלת של התנוך ולמנוע עיוות שלו.

תיקון תנוך אוזן

הניתוח מסתיים בתפירת החתך, מריחה מקומית של משחה אנטיביוטית וחבישה קלה של האזור, אותה ניתן להסיר ברוב המקרים כבר ביום המחרת.

תיקון תנוך אוזן

החלמה מניתוח תנוך האוזן

תיקון תנוך האוזן אינו דורש החלמה של ממש. בשל היותו ניתוח פשוט וקל, אפשר לחזור לפעילות כבר ביום שלאחר הניתוח.

חשוב לציין שבשבוע הראשון לאחר הניתוח ייתכנו כאבים מקומיים באוזן, נפיחות, אדמומיות ובצקות. ההמלצה היא להמנע משכיבה על האוזניים בשבוע שלאחר הניתוח, ולא לחפוף את הראש ביומיים שלאחר הניתוח.

מומלץ להמנע מניקוב חורים חדשים באוזן למשך כחצי שנה מתאריך הניתוח.

מתי אפשר לראות תוצאות?

אפשר להבחין בשינוי במראה תנוך האוזן כבר בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח. עם זאת, תהליך הריפוי עשוי להמשך זמן, ולהשתנות מאדם לאדם, לכן ברוב המקרים צורתם הסופית של תנוכי האוזניים תראה לאחר מספר חודשים. תוצאות הניתוח נשמרות לאורך שנים.

מה מחירו של ניתוח לתיקון תנוך האוזן?

עלות הניתוח משתנה בין רופאים ומרפאות שונות, ונעה סביב כמה אלפי שקלים.
עם זאת, חשוב להדגיש שעלות הניתוח היא אינה הקריטריון החשוב ביותר לבחירת הרופא המנתח, אלא מומחיותו וניסיונו של הכירורג הפלסטי בניתוח. לכן, לפני שאתם בוחרים במרפאה בה תבצעו את הניתוח, בצעו סקר שוק בקרב מספר רופאים, ובררו מהו ניסיונו של הכירורג בניתוחי תנוך האוזן.

סיבוכים אפשריים

סיבוכי ניתוח תנוך האוזן הם נדירים, וכוללים בין היתר דימום, זיהום, היווצרות צלקות במקום הניתוח, החמרה באסימטריה קיימת באוזן והיצרות התנוך. ככלל, ככל שתבחרו בכירורג פלסטי מיומן ובעל ניסיון רב בניתוח תנוך האוזן, כך יפחת הסיכון לפתח סיבוכים.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם