הצוואר הינו אחד מהאתרים המתסכלים ביותר אסתטית, היות והוא סמן אמיתי של הגיל, גם אם הפנים נראים מצויין. לא פעם התרופפות הצוואר מקדימה את נפילת הפנים.

מתיחת צוואר עם חוטים

ניתן לחלק את התרופפות הצוואר לכמה דרגות:

דרגה קלה

הדגשת קצות שרירי הצוואר (פלטיסמה). ניתנת לטיפול על ידי בוטוקס ®: החלשה שלהם גורמת לשרירים מכל צד להימתח יותר ולהעלים אותם. עור צוואר דק ומלא קמטים עדינים, בפרט בחלקו התחתון ירוויח ממיצוק על ידי טיפול מזותרפיה של חומצה היאלורונית וקרם לחות.

דרגה בינונית

לצד מיתרי שריר הפלטיסמה יש רפיון מסוים של העור. אני ממליץ על טיפול בוטוקס ® להחלשת אותם מיתרים ומילוי חומצה היאלורונית בשיטת BOOSTING לעור המדולדל בכדי למצק אותו.
בדרגה זו נכלל גם בלט של השומן בצוואר, המשווה לפנים "סנטר כפול". הפיתרון הינו שאיבת השומן מהצוואר דרך חתכים מינימליים עם עיצוב נאה סופי שלו בניתוח סנטר כפול.

נקודות הזרקת בוטולינום

דרגה חמורה

דלדול משמעותי של עור הצוואר. מצב זה מצריך ניתוח למתיחת הצוואר. לא פחות.

מתיחת צוואר על ידי חוטים

פגישה ראשונה – ייעוץ ואבחון הצוואר

בייעוץ אאבחן את מראה הצוואר, טיב העור, איזורי הזדקנות מואצת, וחוסר סימטריה קיים. קיימים מקרים בהם הצוואר קשה יותר למתיחה, עקב מבנהו: הסנטר קטן, רצפת הפה בולטת למטה ומשווה לצוואר מראה קצר יותר.
במקרים אלה, של צוואר קצר, דווקא הדגשת סנטר על ידי מילוי חומצה היאלורונית תמתח את עור בצוואר הקדמי ותיתן מראה מעוצב יותר לצוואר.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם