ת"א

נתניה

מתיחת צוואר ללא ניתוח

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

הצוואר הינו אחד מהאתרים המתסכלים ביותר אסתטית, היות והוא סמן אמיתי של הגיל, גם אם הפנים נראים מצויין. לא פעם התרופפות הצוואר מקדימה את נפילת הפנים.

מתיחת צוואר עם חוטים

מתיחת צוואר עם חוטים

ניתן לחלק את התרופפות הצוואר לכמה דרגות:

דרגה קלה

הדגשת קצות שרירי הצוואר (פלטיסמה). ניתנת לטיפול על ידי בוטוקס ®: החלשה שלהם גורמת לשרירים מכל צד להימתח יותר ולהעלים אותם. עור צוואר דק ומלא קמטים עדינים, בפרט בחלקו התחתון ירוויח ממיצוק על ידי טיפול מזותרפיה של חומצה היאלורונית וקרם לחות.

דרגה בינונית

לצד מיתרי שריר הפלטיסמה יש רפיון מסוים של העור. אני ממליץ על טיפול בוטוקס ® להחלשת אותם מיתרים ומילוי חומצה היאלורונית בשיטת BOOSTING לעור המדולדל בכדי למצק אותו.
בדרגה זו נכלל גם בלט של השומן בצוואר, המשווה לפנים "סנטר כפול". הפיתרון הינו שאיבת השומן מהצוואר דרך חתכים מינימליים עם עיצוב נאה סופי שלו בניתוח סנטר כפול.

נקודות הזרקת בוטולינום

דרגה חמורה

דלדול משמעותי של עור הצוואר. מצב זה מצריך ניתוח למתיחת הצוואר. לא פחות.

פגישה ראשונה – ייעוץ ואבחון הצוואר

בייעוץ אאבחן את מראה הצוואר, טיב העור, איזורי הזדקנות מואצת, וחוסר סימטריה קיים. קיימים מקרים בהם הצוואר קשה יותר למתיחה, עקב מבנהו: הסנטר קטן, רצפת הפה בולטת למטה ומשווה לצוואר מראה קצר יותר.
במקרים אלה, של צוואר קצר, דווקא הדגשת סנטר על ידי מילוי חומצה היאלורונית תמתח את עור בצוואר הקדמי ותיתן מראה מעוצב יותר לצוואר.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם