ת"א

נתניה

הרמת שפה עליונה

מהן פרופורציות השפה העליונה?

המרחק האסתטי בין האף לשפה מוגדר כ- 11 עד 13 מ"מ לנשים ו- 13 עד 15 מ"מ לגברים.
שפה עליונה מורמת יוצרת מראה צעיר ומושך יותר.
עם הגיל השפתיים נעשות דקות יותר והשפה העליונה צונחת, עקב ירידה באלסטיות העור המחזיק אותה וירידה במאסת עצם לסת עליונה המרימה אותה (נסיגת החניכיים).
ניתן לתקן את נפח השפה על ידי עיבוי שפתיים ואף להרים אותה מעט, בפרט בצעירים, אבל אפקט זה יורד עם הגיל והופך לפחות אפקטיבי.

הרמת שפה עליונה

הרמת שפה עליונה הינה תהליך קצר המבוצע בהרדמה מקומית. לאחריה התאוששות ותופעות לוואי קצרות טווח.

גורמי סיכון אפשריים להרמת שפתיים

גורמי סיכון עיקריים ליצירת גומות חן הינם נטיה לדמם מוגבר (עקב נטילת מדללי דם או טיפול הומיאופתי) וארועי פצעי חום (הרפס) בפנים בעבר: כל טראומה לעור הפנים (כולל ניתוח הרמת שפה עליונה) יכולה לעורר ארוע דומה. מומלץ להפסיק נטילת מדללי דם, ויטמינים ואומגה 3 כשבועיים טרם הפעולה. כמו-כן באם הינך סובל/ת מארועי הרפס חוזרים בשפתיים עליך לקבל טיפול מונע נגד הרפס במשחה או בכדורים שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר הפעולה. צורת הטיפול המונע נובעת משכיחות ארועי ההרפס וחומרתם.

בייעוץ לקראת הרמת שפתיים אשאל אותך לגבי בעיות בעור הפנים, בפה ובחניכיים, כולל הופעת הרפס (פצעוני חום). אני אבדוק את סימטריית וצורת הפנים והלסת התחתונה. היות ומבנה השפתיים לא משתנה אלא רק נמשך כלפי מעלה יש משקל רב לצורת החיוך והסימטריה שלו. למשל, חיוך המרים את השפתיים יותר בצד אחד לא ישתנה גם לאחר הרמת שפה עליונה.

כיצד מבצעים הרמת שפה עליונה?

בתחילה אני משרטט את קו הגבול העליון של הסרת עודפי העור. קו זה מצוי ממש מתחת לבסיס האף ויוסווה שם.
לאחר מכן אני מודד את המרחק הרצוי משפה עליונה למעלה, לעבר בסיס האף, ומחבר בין הנקודות השונות. כתוצאה מכך נוצר עודף עור מתחת לבסיס האף הנראה כ"קרני שור". בשלב זה ניתן להתאים את גובה השפה יחד איתך ולשנות את השרטוט בהתאם.
עם סיום השרטוט ולאחר חיטוי והרדמה מקומית, אני מסיר את עודפי העור ועוצר דימומים קטנים. הסגירה מבוצעת על ידי חוטי ניילון דקים ולא נספגים, אשר מוסרים לאחר כעשרה ימים.

לאחר הפעולה ייתכנו נפיחות וכאב שיגבילו את פתיחת השפתיים והחיוך. כמו-כן ייתכנו שטפי דם. עליך לקבל טיפול אנטיביוטי לשבוע.
עם חלוף תופעות הלוואי והירידה בנפיחות השפה תתרומם לגובה המתוכנן.
צלקות הפעולה תישארנה כקו לבן עדין מתחת לבסיס האף.

הסיבוכים עקב הרמת שפתיים הינם נדירים. הם כוללים: זיהום, דימום, דלקת, פעירת שולי פצע הניתוח, צלקת מעובה ו/או רחבה. לקריאה נוספת יש לפנות ללקסיקון מונחים רפואיים.

לצפיה בתמונות הרמת שפתיים »

לפרטים נוספים, צרו קשר

מנתח פלסטי
מנתח פלסטי

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום

חשוב לנו להדגיש כי המרפאות של ד"ר דן רגב עובדות על פי כל הקריטריונים של התו הסגול