ת"א

נתניה

כמה עולה מזרק מילוי?

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

השאלה הנפוצה ביותר טרם מילוי – כמה עולה מזרק מילוי וכמה מזרקים אני אצטרך ?

תרבות הצריכה הישראלית נותנת משקל רב יותר למחיר הטיפול ולא לאיכות הטיפול. היות ולכאורה מילוי קמטים הינו פשוט לביצוע ועם תוצאות די צפויות, נוצר הרושם המטעה כי כל אחד – כל רופא ואפילו קוסמטיקאית יכולים לבצע אותו.

לא כל רופא מתמצא באנטומיה של הפנים ומודע לאנטומיית כלי הדם והעצבים. מומחה לכירורגיה פלסטית, הלומד במשך שש שנים כיצד לנתח את הפנים, יודע מהי האנטומיה החשובה לשימור וכיצד להימנע מתופעות הלוואי האפשריות הוא הכתובת הנכונה לטיפול כזה.

הזרקת חומצה היאלורונית לפנים או כל חומר מילוי אחר היא לא דבר של מה בכך. הנה "טעימה" מסיבוכים אפשריים של חומרי מילוי: הזרקת חומר מילוי אל תוך כלי דם עלולה לסתום אותו ולגרום לו לנזק לא הפיך. הזרקה סביב עצב עלולה ליצור לחץ עליו ולשנות תחושה או מימיקה. הזרקה שטחית מדי תיצור גושים. הזרקה עמוקה מדי לא תהיה אפקטיבית לעתים.

האם באמת טיפול זול עדיף, במקרה כזה, על טיפול בידי מומחה?

ולצד החיובי: מומחה לכירורגיה פלסטית מודע היטב להרמוניית הפנים ויודע היכן למקם בצורה הטובה ביותר את חומר המילוי, כך שמינימום חומר ייתן מקסימום תוצאה.
הרווח כולו שלך: פחות חומר מילוי (פחות עלויות) ויותר תוצאה טבעית.

אבל בכל אופן – כמה עולה מזרק? ולכמה אני אזדקק?

אני משתמש רק בחומצות היאלורוניות מאושרת FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי. עלות מזרק מילוי היא קבועה וניתן לברר אותה בקלות דרך יצירת קשר.
בדרך כלל אני מבצע מילוי בהדרגה, ולא בכמות מזרקים גדולה בבת אחת. הייתרונות: שינוי הדרגתי, פחות תופעות לוואי ועלות נמוכה יותר..
אגב, בכל שלב ניתן לעצור ולהחליט מתי להמשיך.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם