ת"א

נתניה

תחושה, שינויים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

facesensoryinnervation-1התחושה השטחית בסביבת חתכי הניתוח יכולה להשתנות עקב הניתוח (לדוגמא: בסיס השד והפטמה בהגדלת שדיים, חתך ניתוח מתיחת בטן). לרוב, קיימת ירידה בתחושה עקב פגיעה בעצבוב העור במקום (עקב הניתוח). לעתים רחוקות יותר יש תחושת יתר. בדרך כלל התחושה חוזרת תוך מספר חודשים עד שנה. קיימים ניתוחים בהם שינויי התחושה נפוצים (דוגמת ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן). במקרים נדירים קיים אובדן תחושה גם באתרים הסמוכים לניתוח (דוגמאת ירכיים קדמיות במתיחת בטן). אובדן תחושה לצמיתות מצוי באחוזים בודדים של המקרים. למנתח אין שליטה על שינויים אלה, היות והם נובעים מעצם הניתוח (חיתוך העור).
בניתוחי מתיחת פנים והרמת גבות ב- 2% עד 5% מהמקרים תיתכן ירידה לא הפיכה בתחושה במוקדים מסויימים בפנים (במתיחת פנים – תנוך האוזן, בהרמת גבות – עור המצח והקרקפת). כמו-כן תיתכן, בהתאמה, תחושת "מתח" בפנים וצוואר או במצח לזמן ארוך. היא סובייקטיבית ולא באה לידי ביטוי חיצוני.
סימני היכר: במקרה ירידה בתחושה – העור "רדום" או יש "נימול" בנגיעה. במקרה תחושת יתר – "זרמים" ואי-נוחות למגע. ייתכן שילוב בין התחושות.
טיפול: המתנה בלבד. כאמור, התחושה אמורה לחזור ברוב המקרים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם