ת"א

נתניה

קרישי דם / פקקת / תרומבוזה רגליים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

dvtהיווצרות קרישי דם בוורידי הרגליים גוררת "פקקי" דם קרוש בתוך הוורידים. קרישי הדם יכולים להיווצר בוורידים העמוקים ו/או השטחיים. תיתכן היווצרות קרישי דם בוורידים בכל מקום בגוף, אך המקום הנפוץ ביותר הינו בחלק התחתון של הרגל. קרישי הדם נגרמים עקב האטה בזרימת הדם במקום. האטה זו יכולה להיגרם מעליה בלחץ התוך בטני (כמו במתיחת בטן), היעדר תנועה (כמו שכיבה ממושכת במיטה), בעיות כלי דם ידועות בעבר, עישון כבד יחד עם נטילת גלולות נגד היריון או עודף משקל. ייתכן שילוב של גורמים. תופעה זו הינה נדירה ביותר, אך מסוכנת ומחייבת אשפוז לטיפול בבית חולים.
סימני היכר: התנפחות הרגל יחסית לשניה (תמונה מימין), מלווה בכאב מסויים ורגישות בשרירי השוק, בפרט בכיפוף כף הרגל לפנים.
טיפול מונע: בזמן הניתוח ולאחריו אנו מקפידים על מניעת הצטברות דם בוורידי הרגליים על ידי שימוש בשרוולי לחץ מתנפחים לסירוגין בשתי הרגליים עד לניידות מלאה, שכיבה עם הרגליים מורמות, חבישת גרבי לחץ אלסטיים וניוד מלא של המטופל/ת מוקדם לאחר הניתוח ובמהלך תקופת ההחלמה כולה.
טיפול: אנו נפנה אותך לבית חולים, שם תבוצע בדיקת אולטרא-סאונד מיוחדת לוורידים (דופלקס) לווידוא הממצא. במידה ואושרה האבחנה, יהיה צורך באשפוז בן מספר ימים בו יותחל טיפול תרופתי לדילול הדם. מטרת הטיפול הינה למנוע את המשך התפשטות הקריש או יצירת תסחיפים לריאות. הטיפול לדילול הדם נמשך כחצי שנה.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם