ת"א

נתניה

צלקות אחר ניתוח

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

scarhypertrophicהצלקת הרצויה הינה פס מעט בהיר / מעט כהה על פני העור, שטוח ודק. לעתים, בטווח 0.5% עד 2% מהמקרים, קיימת הצטלקות פחות מוצלחת המצריכה טיפול נוסף. זאת, עקב תכונות ההצטלקות של עור המנותח/ת (לדוגמה: נטיה להצטלקות, החלמה ידועה איטית של פצעים, עישון כבד). אם אין היסטוריה מוכחת של ריפוי צלקות בעייתי, לא ניתן לחזות כיצד יתרפאו הצלקות.
סימני היכר:
1. צלקת בולטת (היפרטרופית): נוקשה, אדומה ומגרדת, אך עדיין בקו חתכי הניתוח.
צלקת בולטת מאד (קלואידית): נוקשה, אדומה ומגרדת, צומחת אל מעבר לקו חתכי הניתוח.
2. צלקת מתרחבת: בפרט במוקדים בהם העור נמתח (מפרקים, תחתית השדיים, גב, בטן). תהליך ההתרחבות קורה לאט. הצלקת דקה בדרך כלל.
טיפול:
1. לצלקות הבולטות: משחות נגד צלקות (קלו-קוט, מדרמה, סטרואידים מקומיים), יריעות סיליקון הנצמדות לצלקת, חבישות לחץ והזרקת סטרואידים אל תוך הצלקת. הסיליקון והסטרואידים מעלים פירוק רקמת צלקת ומורידים ייצור רקמה זו. יעילות הטיפולים אינה מוחלטת. ייתכנו מצבים בהם ההצטלקות הלא תקינה תחזור.
2. לצלקת המתרחבת: ללא צורך בטיפול, אם ההתרחבות של מספר מילימטרים. אם ההתרחבות גדולה יותר, ניתן לשקול ניתוח נוסף לצמצום רוחב הצלקת. לא תמיד יצליח, שכן המתח שגרם לצלקת להתרחב עדיין נותר.
עוד לגבי צלקות ניתן לקרוא בדף טיפול בצלקות המצוי באתר.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם