ת"א

נתניה

פצעי חום – הרפס

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

הרפס וירוס סוג 1 (Herpes Virus Type I), האחראי ל"פצעי החום" בשפתיים ובפנים קיים ב- 80% מהאוכלוסיה. הוא מועבר בקלות היות וליותר משליש מהנדבקים כלל אין סימני הדבקה והם מעבירים אותו בלא ידיעתם.
התפרצות הרפס יכולה בהחלט לקרות עקב פגיעה בשלמות העור, כמו במהלך ניתוחי פנים, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים ופילינג.
סימני היכר: הופעת שלפוחיות מרובות באתר ההופעה הקודמת של ההרפס, עם גירוי ואודם מקומיים.
טיפול מונע: כל מי שדיווח על התפרצויות הרפס בעברו ומועמד לאחד מהטיפולים שהוזכרו למעלה באתר ההתפרצות חייב בטיפול מונע בזובירקס. זה יינתן במשחה או כטיפול תרופתי, לפי חומרת ההתפרצויות בעבר. הטיפול ניתן שלושה ימים טרם הפעולה ושלושה ימים אחריה.
טיפול בהתפרצות: טיפול תרופתי מלא בזובירקס. יש לשקול ניקוז זהיר של שלפוחיות גדולות ומאד מפריעות.

הרפס זוסטר (שלבקת חוגרת):
זיהום נגיפי ממשפחת ההרפס (Varicella Zoster) הגורם לפריחה אופיינית בצורת חגורה (מכאן השם שלבקת חוגרת). רוב המקרים מופיעים בגיל מבוגר, אם כי המחלה עלולה להופיע גם בילדים ובאנשים צעירים. באנשים עם דיכוי של מערכת החיסון (למשל עקב מחלת הסרטן) קיימת שכיחות מוגברת של שלבקת חוגרת. הופעתה תיתכן גם על רקע ארוע סטרס דוגמת ניתוח.
ההרפס יכול לדבק רק במגע ישיר. השלפוחיות חולפות תוך מספר שבועות; הכאב עלול להישאר לזמן רב.
סימני היכר: שלפוחיות על פני העור וכאבים עזים. השלפוחיות ממוקמות בצד אחד של הגוף בצורה רוחבית, בתמונה המזכירה חגורה.
טיפול מונע: משרד הבריאות ממליץ על חיסון נגדשלבקת חוגרת לכל אדם מעל גיל 60 ולמי שחלה כבר במחלה. החיסון יעיל ל- 5 שנים לפחות.
טיפול בהתפרצות: טיפול תרופתי ניתן בפרט לכל החולים מעל גיל 50. הטיפול הוא מינון אינטנסיבי של זובירקס (800 מיליגרם, חמש פעמים ביום לחמישה ימים). יש להתחילו מוקדם ככל שניתן עם הופעת שלפוחיות ראשונות או בחשד להתפרצות. ככל שהטיפול מתחיל מאוחר יותר – הוא פחות יעיל.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם