ת"א

נתניה

פנים, חולשת שרירים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

facialpalsy2חולשת שרירים בפנים נובעת מפגיעה באחד מענפי העצבים המניעים את שרירי הפנים עקב ניתוח / פעולה לעומק הרקמה (דוגמת מילוי שומן טבעי) או טיפול בוטוקס.

חולשת שרירים עקב טיפול בוטוקס נובעת מהתפשטות החומר לעבר מקומות לא מתוכננים עקב לחץ מקומי או פעילות פיזית מאומצת שבוצעו זמן קצר לאחר הטיפול.
סימני היכר: צניחת גבה, צניחת עפעף, צניחת זווית פה ואפילו קשיי בליעה. תלוי באתר הטיפול בבוטוקס.
טיפול: מעקב בלבד. היות ואפקט הבוטוקס הפיך לחלוטין הרי שהחולשה תחלוף תוך מספר שבועות עד מספר חודשים לאחר הטיפול.

חולשת שרירים עקב ניתוח / פעולה לעומק הרקמה נדירה ביותר. העצבים הפגיעים ביותר הם עצב השפה התחתונה ועצב הגבה (מתיחת פנים – פגיעים שני העצבים, הרמת גבות – פגיע עצב הגבה). יש לציין כי חולשה זמנית נצפית בחלק מניתוחי הפנים והצוואר ונובעת מהשפעת חומרי ההרדמה על העצבים לאחר הניתוח. הפגיעה יכולה להיות קבועה ובלתי הפיכה בין 1% ל- 0.1% מסך כל המקרים.
סימני היכר:
1. פגיעה בעצב השפה התחתונה יכול לגרום לנפילת זווית הפה ועיוות של השפה התחתונה בזמן חיוך, אכילה ודיבור.
2. פגיעה בעצב הגבה יכולה לגרום לחוסר יכולת להרים את הגבה בצד הפגוע ולפיכך ליצור א-סימטריה בולטת בין הגבות.
טיפול: קודם כל המתנה, לפחות של ששה חודשים. בדרך כלל (בפרט באשר לעצב השפה התחתונה) לא מדובר בחיתוך העצב אלא משיכה שלו, בצקת או מתח החולפים במהלך תקופה זו. השיפור הדרגתי.
טיפול במקרה של פגיעה לא הפיכה בעצב הגבה: הרמה קבועה של הגבה הפגועה או הרמה על ידי החלשת שריר המצח של הגבה השניה על ידי בוטוקס. שתי אופציות טיפוליות אלו ישפרו את האיזון בין הגבות שגם במצב טבעי אינן באותו גובה.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם