ת"א

נתניה

נמק

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

נמק נגרם מפגיעה באספקת דם לעור ולרקמה הרכה מתחתיו, המועתקים ממקומם הטבעי למקום חדש (דוגמת עור מאחורי האוזניים partialareolanecrosisבמתיחת פנים, פטמה בהקטנת שדיים ועור במרכז בטן תחתונה בניתוח מתיחת בטן). מימדי הנמק בדרך כלל מוגבלים וקטנים. תופעה זו נדירה וקורית בשכיחות של 0.5% עד 1% מהניתוחים.

גורמים עיקריים: עישון כבד, מרקם עור גרוע (דוגמת הצטלקויות אקנה קשות) מימדים גדולים של אתר הניתוח (דוגמת שדיים גדולים וצנוחים מאד), בעיות בזרימת הדם למקום, וטיפול הקרנות בעבר. לא ניתן לצפות מראש את כל גורמי הסיכון להתהוות הנמק.
סימני היכר: העור משנה צבעו לסגול-כחול כהה, ובהמשך לשחור עם התקשות הדרגתית. תיתכן פעירת שולי חתך הניתוח במקום.
טיפול: בדרך כלל שמרני עם הטריה של המוקד הנמקי לפי צורך. לאחר ההטריה ייחבש המקום בחבישות סופחות נוזלים ומפרקות רקמה נמקית דוגמת הטיפול בכוויות. במקרים נדירים יהיה צורך בניתוח גדול יותר, כולל הטריה מאסיבית. מקרים אלה יצריכו אשפוז וטיפול בבית חולים. הטיפול בנמק יכול להאריך את תקופת הריפוי, ועשוי להצריך ניתוחים מתקנים. התוצאה האסתטית הסופית יכולה להיות פחות טובה מהרצוי, אך אין למנתח שליטה על כך.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם