ת"א

נתניה

זיהום

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

infetion1הזיהום הינו צמיחת חיידקים גדולה באתר הניתוח. שכיחות זיהום משמעותי אחרי ניתוח היא מ- 0.5% בניתוחים דוגמת הגדלת שדיים ומתיחת פנים ועד 3% בניתוחי מתיחת בטן. בדרך כלל היא מופיעה בין שבוע לשלושה שבועות לאחר הניתוח. הזיהום יכול להופיע בקו התפרים ולהשפיע על משך ההחלמה מהניתוח, על אופי הצלקות ועל צורת האיבר המנותח (דוגמת סחוס בהצמדת אוזניים: זה יכול להתעוות עקב זיהום, או זיהום ארובת העין לאחר ניתוח אף; סבוכים אלה נדירים ביותר).
סימני היכר: העור אדום, חם ורגיש למגע (עד לידי כאב). תיתכן הפרשה עכורה מחתכי הניתוח. כמו-כן צפויה עליה בחום הגוף מעל 37.8 מעלות.
טיפול מונע: בזמן הניתוח (שנעשה בתנאים סטריליים) ניתנת אנטיביוטיקה דרך הווריד המכסה את טווח החיידקים השכיחים על פני העור. בדרך כלל לאחר הניתוח אין צורך בטיפול אנטיביוטי נוסף.
טיפול: לקיחת תרביות מהפצע או מההפרשות הקיימות והתחלת טיפול אנטיביוטי דרך הפה.
אם הזיהום משמעותי ו/או קיים בנוכחות שתל סיליקון (דוגמת שתל סיליקון בשד) יהיה צורך באשפוז בבית חולים למתן טיפול אנטיביוטי דרך הווריד. לעתים נדירות ביותר יהיה צורך בהוצאת שתל הסיליקון בניתוח נוסף עקב הזיהום. במקרה זה יהיה ניתן לבצע ניתוח מתקן להכנסה חוזרת של השתל תוך מספר חודשים עד שנה, בתנאי שאין כל סימן לדלקת או זיהום ובתרביות חוזרות שנלקחו מהאזור אין צמיחה של חיידקים. יש לציין, כי במידה ונמצא זיהום משמעותי בניתוח הראשון בו הוחדר שתל הסיליקון, הסיכון לזיהום חוזר יכול להגיע ל- 10% עד 50%.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם