ת"א

נתניה

גומות חן – זיהום לאחר יצירה

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

זיהום סוער

נפיחות בלחי

זיהום מאוחר

גוש בלחי

צלקת לאחר הוצאת תפר מהלחי

גומת חן

זיהום לאחר יצירת גומת חן הינו נדיר. הוא קיים ב- 0.5% מהמקרים. זיהום גומת חן בלחי בדרך כלל נוצר בשלושה שבועות ראשונים אחר יצירת הגומה, אך תועדו מקרים בהם הוא הופיע זמן רב לאחר מכן. הסיבה לזיהום נעוצה בקיום אוכלוסיית חיידקים אלימה במיוחד בחלל הפה (נשיכת אדם מסוכנת מנשיכת כלב מסיבה זו!) והיוותרות תפר ניילון בתוך רקמת הלחי, אותו תפר היוצר ושומר על צורת גומת חן.

סימני היכר: הצורה ה"סוערת": כאב מקומי מתגבר חום גבוה, הפרשה מהחתך בלחי, אודם ונפיחות עור הלחי עם השתטחות גומת החן הקיימת. בשני מקרים תועדה פריצתת מוגלה אל מחוץ לעור הלחי.
הצורה ה"שקטה": כאב מקומי והופעת גוש קטן על פני העור במקום גומת החן שנעלמה.

טיפול: מתן אנטיביוטיקה פומית ושטיפות החתך הרירית הלחי הפנימית. במידה והנפיחות / הגוש לא נעלמים יש להוציא את תפר גומת חן. באם ההוצאה מלאה גומת החן נעלמת.

במידה ונוצר פצע פתוח בעור החיצוני של הלחי עלולה להיווצר צלקת ו/או פיגמנטציה במקום. הן עלולת לבלוט לעין על פני לחי חלקה.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם