ת"א

נתניה

כמה מילים על כירורגיה פלסטית וכירורגיה אסתטית

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

הכירורגיה האסתטית הינה ענף חדש יחסית בעולם הכירורגיה הפלסטית. למרות האטרקטיביות שלו הוא רק ענף אחד מענפי הכירורגיה הפלסטית. הכירורגיה הפלסטית השחזורית היא המוקד המרכזי לעשיה ולפעילות מחלקת כירורגיה פלסטית. יחד איתה תמצאו גם את כירורגיית גידולי העור (דרמטוכירורגיה – הסרת נגעים בעור) והטיפול בכוויות, פצעים וצלקות.

הסרת נגעי עור על ידי כירורג פלסטי

הסרת נגעי עור נעשית לא רק מטעמים אסתטיים אלא בעיקר עקב חשד לסרטן עור דוגמת בזליומה (BCC), סרטן תאי הקשקש (SCC) או מלנומה. היות וארצנו שטופת שמש עם קרינת UV חזקה מאד, וחלקנו בעלי עור בהיר הנוטה להיצרב בקלות בשמש, כמות סרטן עור ונזקי שמש נמצאים בעליה מתמדת בקרב האוכלוסיה בארץ. תפקיד המומחה לכירורגיה פלסטית הינו להסיר את הנגע החשוד כסרטני ולוודא כי לא מדובר בסוג סרטן עור.

כירורגיה פלסטית

במה עוסקת כירורגיה פלסטית

הכירורגיה הפלסטית עוסקת גם בגידולים תת-עוריים, דוגמת ליפומה, ציסטה בעור ו ציסטה בעפעפיים (קסנתלסמה). בעוד שחלק מנגעים אלה מפריעים אסתטית בעיקר, הרי שאחרים מפריעים באופן מכאני (לחץ ורגישות), עלולים להזדהם מפעם לפעם עד לידי צורך בטיפול אנטיביוטי ואף ניקוז כירורגי. אני מתמחה בהסרה של אותם גושים בחתכים מינימליים בשילוב שאיבה או צריבה, כך שהצלקת הסופית תהיה מזערית ואסתטית ככל שניתן.

הסרת קעקועים כירורגית

הסרת קעקועים מבוצעת לא רק בלייזר. אמנם טיפולי הלייזר רק משתכללים עם הזמן, אבל קעקוע שבוצע לעומק העור ולא בצורה אחידה יותיר סימנים גם לאחר טיפול לייזר טוב. בנוסף, לא כל צבע ניתן לפירוק על ידי לייזר. לבסוף, יש הרוצים להסיר בבת-אחת את הקעקוע ולא להמתין למספר טיפולים חוזרים. אני מתמחה בהסרה כירורגית של הקעקועים. הסרה זו מותירה צלקת, אך לעתים אין ברירה אלא לבצע אותה, בהעדר חלופות טובות יותר או עקב רצון המטופל/ת. שביעות הרצון של אלה שהסירו כירורגית את הקעקועים גבוהה היות והם יודעים בדיוק למה לצפות.

טיפול כירורגי אסתטי בצלקות

טיפול צלקת (לאחר ניתוח או פציעה) נועד לשטח ולשפר את מרקם הצלקת. צלקות לעולם לא נעלמות אלא ניתנות לשיפור – ובכך אני עוסק. טרם הטיפול אבצע אבחון של גורמי הצלקת וסוג הצלקת. לפי הממצאים אחליט על הטיפול ואכוון אותך לטיפול המיטבי עבורך.

טיפול בכוויות ופצעים על ידי כירורג פלסטי

כוויות הינן פגיעה בשלמות העור עקב חום, חשמל, קרינה, קור, גורם כימי או מכאני. פציעת הכוויה הינה ייחודית לכירורגיה הפלסטית, היות ופגיעת כוויה כמעט ואינה נראית באף איבר אחר בגוף למעט בעור. לאחר אבחון כוויה, דרגתה, שטחה והגורם לה, ניתן להתאים טיפול כוויה מדוייק להאצת ההחלמה שלה. כמו-כן אני עוקב אחר כל כוויה ומונע, ככל שניתן, יצירת צלקות במקום. במידה ואמצא כי הכוויה נרחבת ו/או עמוקה אני אפנה לטיפול במחלקת כירורגיה פלסטית.
אומנות טיפול פצעים כרוניים מרוכזת בידי הכירורגיה הפלסטית. מידי שנה נוספים מאות חומרי חבישה ושיטות חדשות לטיפול פצעים. במהלך שנותי כרופא בכיר בכירורגיה פלסטית צברתי ניסיון רב בהערכת הפצעים. אני אבדוק מקור כל פצע, אעריך את הגורמים לו, אשלח לבדיקות מתאימות ואצמיד טיפול פצעים תואם. טיפול פצעים הינו מאבק עיקש ולא תמיד מוצלח, היות ולרוב גורמי כל פצע לא ניתנים למניעה מלאה (דוגמת מניעת פצעי לחץ).

חוות דעת מומחה לכירורגיה פלסטית

לבסוף, חוות דעת מומחה לכירורגיה פלסטית ביחס לצלקות שנגרמו עקב תאונה, כוויה וגורמים נוספים הינה חשובה ביותר להערכת הבעיה מבחינה רפואית ותפקודית. לחוות דעת זו משקל רב עבור חברות ביטוח, בתי משפט והמוסד לביטוח לאומי. זה כ- 16 שנים אני מייעץ לעורכי דין וחברות, כותב חוות דעת מומחה ואף מופיע כעד מומחה בבתי משפט. חוות הדעת שלי נחשבות כטובות ומקצועיות. לא פעם ניתנו לפיהן פסקי דין.

הכירורגיה האסתטית הינה ענף חדש יחסית בעולם הכירורגיה הפלסטית. למרות האטרקטיביות שלו הוא רק ענף אחד מענפי הכירורגיה הפלסטית. הכירורגיה הפלסטית השחזורית היא המוקד המרכזי לעשיה ולפעילות מחלקת כירורגיה פלסטית. יחד איתה תמצאו גם את כירורגיית גידולי העור (דרמטוכירורגיה – הסרת נגעים בעור) והטיפול בכוויות, פצעים וצלקות.

הסרת נגעי עור על ידי כירורג פלסטי

הסרת נגעי עור נעשית לא רק מטעמים אסתטיים אלא בעיקר עקב חשד לסרטן עור דוגמת בזליומה (BCC), סרטן תאי הקשקש (SCC) או מלנומה. היות וארצנו שטופת שמש עם קרינת UV חזקה מאד, וחלקנו בעלי עור בהיר הנוטה להיצרב בקלות בשמש, כמות סרטן עור ונזקי שמש נמצאים בעליה מתמדת בקרב האוכלוסיה בארץ. תפקיד המומחה לכירורגיה פלסטית הינו להסיר את הנגע החשוד כסרטני ולוודא כי לא מדובר בסוג סרטן עור.

במה עוסקת כירורגיה פלסטית

הכירורגיה הפלסטית עוסקת גם בגידולים תת-עוריים, דוגמת ליפומה, ציסטה בעור ו ציסטה בעפעפיים (קסנתלסמה). בעוד שחלק מנגעים אלה מפריעים אסתטית בעיקר, הרי שאחרים מפריעים באופן מכאני (לחץ ורגישות), עלולים להזדהם מפעם לפעם עד לידי צורך בטיפול אנטיביוטי ואף ניקוז כירורגי. אני מתמחה בהסרה של אותם גושים בחתכים מינימליים בשילוב שאיבה או צריבה, כך שהצלקת הסופית תהיה מזערית ואסתטית ככל שניתן.

הסרת קעקועים כירורגית

הסרת קעקועים מבוצעת לא רק בלייזר. אמנם טיפולי הלייזר רק משתכללים עם הזמן, אבל קעקוע שבוצע לעומק העור ולא בצורה אחידה יותיר סימנים גם לאחר טיפול לייזר טוב. בנוסף, לא כל צבע ניתן לפירוק על ידי לייזר. לבסוף, יש הרוצים להסיר בבת-אחת את הקעקוע ולא להמתין למספר טיפולים חוזרים. אני מתמחה בהסרה כירורגית של הקעקועים. הסרה זו מותירה צלקת, אך לעתים אין ברירה אלא לבצע אותה, בהעדר חלופות טובות יותר או עקב רצון המטופל/ת. שביעות הרצון של אלה שהסירו כירורגית את הקעקועים גבוהה היות והם יודעים בדיוק למה לצפות.

טיפול כירורגי אסתטי בצלקות

טיפול צלקת (לאחר ניתוח או פציעה) נועד לשטח ולשפר את מרקם הצלקת. צלקות לעולם לא נעלמות אלא ניתנות לשיפור – ובכך אני עוסק. טרם הטיפול אבצע אבחון של גורמי הצלקת וסוג הצלקת. לפי הממצאים אחליט על הטיפול ואכוון אותך לטיפול המיטבי עבורך.

טיפול בכוויות ופצעים על ידי כירורג פלסטי

כוויות הינן פגיעה בשלמות העור עקב חום, חשמל, קרינה, קור, גורם כימי או מכאני. פציעת הכוויה הינה ייחודית לכירורגיה הפלסטית, היות ופגיעת כוויה כמעט ואינה נראית באף איבר אחר בגוף למעט בעור. לאחר אבחון כוויה, דרגתה, שטחה והגורם לה, ניתן להתאים טיפול כוויה מדוייק להאצת ההחלמה שלה. כמו-כן אני עוקב אחר כל כוויה ומונע, ככל שניתן, יצירת צלקות במקום. במידה ואמצא כי הכוויה נרחבת ו/או עמוקה אני אפנה לטיפול במחלקת כירורגיה פלסטית.

אומנות טיפול פצעים כרוניים מרוכזת בידי הכירורגיה הפלסטית. מידי שנה נוספים מאות חומרי חבישה ושיטות חדשות לטיפול פצעים. במהלך שנותי כרופא בכיר בכירורגיה פלסטית צברתי ניסיון רב בהערכת הפצעים. אני אבדוק מקור כל פצע, אעריך את הגורמים לו, אשלח לבדיקות מתאימות ואצמיד טיפול פצעים תואם. טיפול פצעים הינו מאבק עיקש ולא תמיד מוצלח, היות ולרוב גורמי כל פצע לא ניתנים למניעה מלאה (דוגמת מניעת פצעי לחץ).

חוות דעת מומחה לכירורגיה פלסטית

לבסוף, חוות דעת מומחה לכירורגיה פלסטית ביחס לצלקות שנגרמו עקב תאונה, כוויה וגורמים נוספים הינה חשובה ביותר להערכת הבעיה מבחינה רפואית ותפקודית. לחוות דעת זו משקל רב עבור חברות ביטוח, בתי משפט והמוסד לביטוח לאומי. זה כ- 16 שנים אני מייעץ לעורכי דין וחברות, כותב חוות דעת מומחה ואף מופיע כעד מומחה בבתי משפט. חוות הדעת שלי נחשבות כטובות ומקצועיות. לא פעם ניתנו לפיהן פסקי דין.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם