ת"א

נתניה

הרמת חזה

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

תוכן עניינים

השדיים הם אחד מביטוייה המשמעותיים של נשיות, ויש שיאמרו שמדובר באיבר המייצג את הנשיות יותר מכל.
השדיים מתחילים להתפתח עם תחילת גיל ההתבגרות, ומגיעים לגודלם הסופי סביב גיל 18.

לאורך החיים החזה הנשי עובר שינויים רבים. הוא מושפע בראש ובראשונה מתקופות היריון והנקה, בהם השדיים גדלים באופן משמעותי ולאחר מכן מתכווצים. שינויים במשקל משפיעים גם הם על גודלם של השדיים. הגיל משחק גם כן תפקיד חשוב – בחלוף השנים ועם החלשות השרירים והרקמה, את עלולה לחוות הידלדלות של השדיים וצניחה שלהם כלפי מטה.

כשמדובר בחזה שלך – הגודל כן קובע. למשקל השדיים השפעה רבה על צניחתם, ונשים בעלות שדיים גדולים עלולות לחוות צניחה משמעותית יותר.
מידת וקצב הידלדלות וצניחת השד תלויים בין היתר גם בגנטיקה של האישה.

האם אפשר למנוע צניחת חזה?

צניחת חזה היא תהליך טבעי המתרחש לאורך החיים ומושפע כאמור מגורמים שונים, ולא ניתן למנוע אותו.
האמונה לפיה הימנעות מחזייה תוביל לצניחה מהירה או משמעותית יותר של החזה אינה נכונה, וכיום ידוע שלבישת חזייה אינה מונעת צניחת חזה.

עם זאת, אימוץ אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה, שמירה על משקל תקין וספורט הכולל חיזוק שרירי החזה, יכולים לסייע בהאטת תהליך צניחת השדיים. גם עישון ושיזוף נמצאו כגורמי סיכון ה'מעודדים' את צניחת החזה ולכן מומלץ להימנע מהם.
אם את מרגישה צניחה בשדיים והדבר מפריע לך, חשוב שתדעי שישנו כיום פתרון יעיל – ניתוח הרמת חזה.

מהו ניתוח הרמת חזה? ומהם יתרונותיו?

ניתוח להרמת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם. מטרת הניתוח היא להרים את השדיים ולשנות את המראה הנפול והמדולדל. להרמת חזה יתרונות רבים:

  • יצירת שדיים זקופים ומראה אסתטי ומוצק
  • החזרת החזה למיקומו המקורי
  • עיצוב החזה לפי רצון האישה
  • הסרת עור עודף בשדיים
  • הרמת העטרה והפטמה לקבלת
  • מראה צעיר, ואף שינוי צורת העטרה במידת הצורך.
  • מיקום השדיים בגובה זהה.
  • שינוי בדימוי הגוף – נשים רבות מדווחות על עלייה בבטחון העצמי, בדימוי הגוף ובתחושת הנשיות בעקבות ניתוח הרמת חזה.

למי מתאים ניתוח הרמת חזה?

הניתוח מתאים לכל אישה בריאה מעל גיל 18 שחוותה צניחה בשדיים והדבר מפריע לה.
הניתוח אינו מתאים לנשים הסובלות מהשמנת יתר. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון ששינויים משמעותיים במשקל (מעל 5 ק"ג) וכן היריון, לידה והנקה, יכולים להוביל לשינוי בתוצאות הניתוח. לכן, במידה ואת מתכננת היריון בשנה הקרובה כדאי לשתף בכך את הרופא ולהתייעץ עמו על כדאיות ביצוע הניתוח. בנוסף, במקרה שקיימות מחלות רקע יש להתייעץ עם הרופא בנוגע להיתכנות הניתוח.

הכנה לפני ניתוח הרמת חזה

*הסרטון תורגם על ידי ועד האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

אם החלטת שאת מעוניינת בהרמת חזה, הצעד הראשון הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי. בפגישה תשאלי על מצבך הרפואי, האם קיימות מחלות רקע והאם ישנה במשפחה היסטוריה של סרטן שד. לנשים בגילאי 35 ומעלה מומלץ להגיע לייעוץ עם תוצאות של בדיקת אולטרסאונד שד או ממוגרפיה.

במהלך הפגישה יבצע הרופא בדיקת שד, שמטרתה לבחון את מצב השדיים ולהעריך את דרגת הצניחה, מיקום הפטמות בשד ועוד. הבדיקה תסייע לרופא להתאים עבורך את סוג הניתוח ולקבוע האם קיים צורך במיקום מחדש של הפטמה והעטרה. בהתאם למצב השד ולהידלדלות הקיימת, ייתכן שהכירורג הפלסטי ימליץ על שימוש בשתלי סיליקון, שמטרתם הגדלת נפח החזה.

במידה והסיבה לצניחה נעוצה דווקא בגודלם ומשקלם של השדיים, ייתכן שהרופא ימליץ על שילוב של הרמת חזה והקטנת חזה.
פגישת הייעוץ היא המקום לשתף את הרופא ברצונותייך ושאיפותייך מהניתוח ולקבל את מירב המידע אודות התהליך.

אם את מעשנת ו/או מטופלת במדללי דם, תצטרכי להפסיק לפחות שבועיים לפני הניתוח.

לייעוץ, השאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התאמת שתלי סיליקון להרמת חזה

ניתוח הרמת חזה 

במידה והצניחה מאופיינת גם ב'התרוקנות' השד, או שמדובר בשדיים בגודל קטן עד בינוני, הרופא עשוי להמליץ על שימוש בשתלי סיליקון, ליצירת נפח לשדיים. כיום קיימים שני סוגי שתלים עיקריים: שתל כיפתי, ושתל אנטומי. השתלים מגיעים בנפחים שונים וברמות צמיגיות שונות.
הבחירה בשתל תלויה בגודל ובצורת החזה, ותעשה תוך התחשבות ברצונותיך.

מהלך הניתוח

ניתוח הרמת חזה מבוצע בהרדמה מלאה, ומשכו כשעתיים עד שלוש. מדובר בניתוח פשוט יחסית, כאשר לאחריו תועברי להתאוששות וכבר לאחר מספר שעות תוכלי להשתחרר לביתך.

במהלך הניתוח יסיר הרופא את העור העודף מהשדיים. הרמת חזה כרוכה בביצוע חתך סביב העטרה וחתך אנכי מהעטרה עד לקפל התת-שדי. במקרים בהם יש צורך בהסרת עודפי עור משמעותיים, ייתכן שיבצע הרופא חתך נוסף מתחת לקפל התת שדי. במידה והניתוח כולל החדרת שתל סיליקון, תבוצע התאמה של השתל באמצעות החדרתו אל רקמת השד. לאחר בחירת השתל המתאים ומיקומו בשד, יבצע הרופא הזזה של העטרות והפטמות למיקומן החדש. בסיום הניתוח יסגרו החתכים באמצעות תפרים נספגים.

הרמת שדיים - תכנון הניתוח
צלקות ניתוח הקטנת חזה

סיכונים

הסיכון לפתח סיבוכים בעקבות ניתוח הרמת חזה נמוך יחסית, בדומה לסיכון הקיים בכל ניתוח פלסטי אחר. הסיכונים האפשריים הם זיהום החתך הניתוח, דימום מוגבר, צלקות מעובות או רחבות, אבדן תחושה בשד, התקשות השד, סיבוב השתל (בניתוחים הכוללים החדרת שתלים).

החלמה מניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה כרוך בהחלמה שמשכה כשבועיים, ובמהלכה ייתכן שתחווי כאב בשדיים, שטפי דם מקומיים, נפיחות ובצקות. ההמלצה היא להיות במנוחה בתקופה זו ובכל מקרה להימנע ממאמץ. שכיבה על הבטן אינה מומלצת למשך חודש ממועד הניתוח.

מיד לאחר הניתוח, ינחה אותך הרופא ללבוש חזיית ספורט שתאסוף את החזה באופן מיטבי, תמנע חיכוך או שפשוף של השדיים ותאפשר הפחתת נפיחות ובצקות.

מתי תוכלי לראות תוצאות?

כבר מספר שבועות לאחר הניתוח תוכלי להתרשם ממראה החזה החדש שלך. עם הזמן צלקות הניתוח יתעדנו ויטשטשו. חשוב להדגיש כי ריפוי האזור אורך זמן, כאשר תהליך ההחלמה הוא אישי ומשתנה מאישה לאישה. התוצאה הסופית של הניתוח תראה רק לאחר מספר חודשים.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם