ת"א

נתניה

הסרת גידולים ממאירים

גידולים ממאירים הינם גידולים בעלי יכולת התפשטות ולכן אם לא מבצעים את הטיפולים המתאימים הגידולים עשויים להתפשט לרקמות בגוף ולגרום להרס שלהן. גידולים הנחשבים ממאירים שכיחים בקרב רבים ונגרמים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש.

כיצד ניתן לאבחן מלנומה

במידה ויש נקודות חן בגוף, חובה  לעקוב אחריהן ולא להזניח את המעקב. כל שינוי בנקודת החן בגוף עשוי לעורר חשד ולכן חשוב מאד לבחון היטב את הנקודות השונות.

ניתן לחלק את הגידולים למספר קבוצות כאשר הסוג הראשון מכונה בשם מלנומה Malignant Melanoma- גידול ממאיר אשר מקורו בהתרבות של תאי מלנוציטים. במידה ויש חשש לגידול ממאיר ניתן לבצע בדיקה ראשונית בבית – יש לעמוד ללא בגדים מול המראה ולבחון את כל הגוף. עם זאת, לצורך בדיקה מקיפה יותר יש להגיע למומחה בתחום. אם בעבר הבדיקה נעשתה על ידי הסתכלות המומחה, הרי בשנים האחרונות ניתן לדווח על התפתחות בתחום הבאה לידי ביטוי בשיטת אבחון חדשנית- מיפוי שומות דיגיטלי הכולל צילום של כל הגוף וכן תצלומי תקריב. באשר לטיפול, אופן הטיפול תלוי בעומק בו חדר הגידול לשכבות העור. הטיפול המבוצע כיום הוא הסרת הגידול באמצעות ניתוח הכולל הרדמה מקומית.

כיצד מתבצעת הסרת הגידול

כפי שהוזכר הסרת הגידול מתבצעת באמצעות ניתוח בהרדמה מקומית המאפשר לשלוח את התוצאות לבדיקה פתולוגית לצורך קבלת אבחנה מדוייקת והמשך טיפול מתאים. הסרת הגידול מומלצת במקרים של נגעים תת עוריים וכן נגעים בולטים וחשודים כנגעים ממאירים. הסרת הגידול מתבצעת לכל שכבות העור ולאחר מכן מתבצעת תפירה של החתך, כאשר את התפרים מוצאים לאחר שבועיים. במקרים בהם יהיה חוסר בעור לאחר ביצוע הניתוח תיתכן העברה של עור ממקום אחד לאחר באמצעות השתלת עור. לאחר ביצוע הניתוח כדאי לא לבצע פעילות גופנית במהלך שבוע. יתרה מכך, כדאי להימנע מרחצה בבריכה עד להסרה מלאה של התפרים.  לאחר 24 שעות כדאי לבצע רחצה במים תוך שימוש במשחה מתאימה. בימים הראשונים לאחר הניתוח ייתכנו נפיחות, אודם ואף שטפי דם.

את הניתוח יש לבצע אצל מומחה בתחום

את הניתוח להסרת הגידול יש לבצע אצל מומחה בלבד על מנת לראות את התוצאה הטובה ביותר. ביצוע הניתוח אצל מומחה בתחום יבטיח שקט נפשי.  מומחה בתחום כירוגיה פלסטית יבצע את הניתוח על מנת להסיר נגעים ממאירים. בארץ ישראל בה השמש זורחת בכל ימות השנה ניתן לראות עלייה משמעותית בסרטן העור. תפקידו של מומחה בתחום כירוגיה פלסטית היא לאבחן את הגידול ולדאוג להסרתו באופן הטוב ביותר על מנת לאפשר למטופל לחזור לשגרת החיים בלי דאגות מיותרות. רופא מומחה בעל רזומה עשיר הינו הבחירה הטובה ביותר. לצורך כך, יש לבצע תחקיר מקיף על מנת לבחור את הרופא הטוב ביותר אשר מקצועיות היא שמו השני.

 

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום

חשוב לנו להדגיש כי המרפאות של ד"ר דן רגב עובדות על פי כל הקריטריונים של התו הסגול