ת"א

נתניה

שאלה

מנהל אתר צוות asked 4 שנים ago

היי .. הוזרק לי לפניי כחודש חומצה היאלרונית פרינסס לשם עיבוי שפתיים ולא הייתה תוצאה ..ואני מתכוונת שלא הייתה תוצאה !! כאילו לא עשיתי הזרקה .. אוכל להגיע למרפאתך להזריק פרלן ?או שעליי לחכות ? תןדה רבה
∗∗∗∗∗ואולי אתה יודע .. מה קרה לכל הרופאים שמורידים מחירים של חומרי המילוי ? עד לפניי שנה בערך מזרק על כ 2000 שח לחומצה היאלרונית .. למה רובם הורידו מחירים ??

2 Answers
מנהל אתר צוות answered 4 שנים ago

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית
ראשית, ייתכן והכמות שהוזרקה לך היתה קטנה מלכתחילה, ועם חלוף הבצקת (תופעה מוכרת לאחר הזרקת חומצה היאלורונית) העיבוי האמיתי נראה לעין.
שנית, חומצה היאלורונית בפרט וכל חומרי המילוי הנספגים בכלל מחזיקים יחסית מעט זמן בשפתיים: השפתיים מורכבות ממעט רקמת שומן והרבה רקמת שריר, הנעה כל הזמן. פירוק החומרים בשפתיים מהיר.
לגבי המחיר: 2000 ש"ח למזרק הינו מחיר מנופח מלכתחילה.

admin_drregev צוות replied 4 שנים ago

הכוונה הייתה שהמחיר שהם גובים הוא 1300 היום אצל המון רופאים בניגוד לשנים עברו שזה היה כ 2000 שח.תודה על התשובה ..
אז אוכל להגיע ?הוזרק לי כ 1 סיסי בשפה העליונה והרופא אמר שכרגע זה נספג ( לאחר שלושה שבועות )וזה נראה כאילו לא עשיתי הזרקה כי אין בכלל אפקט ניפוח .. ואמר שככה זה עם פרינסס היא מניבה תוצאות לאחר חודשיים .. הזוי . ולא נשמע הגיוני בכלל .

מנהל אתר צוות answered 4 שנים ago

תיאום תור לבדיקה
את יכולה ליצור קשר עם מנהלת המרפאה שלי בטלפון 052-5307680

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול במידת
הצורך הטיפול

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום