ת"א

נתניה

כמה עולה בוטוקס ®

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

השאלה הנפוצה ביותר טרם הטיפול – כמה עולה טיפול בוטוקס?

תרבות הצריכה הישראלית נותנת משקל רב יותר למחיר הטיפול ולא לאיכות הטיפול. היות ולכאורה טיפול בוטוקס הינו פשוט לביצוע ועם תוצאות די צפויות, נוצר הרושם המטעה כי כל אחד – כל רופא ואפילו קוסמטיקאית יכולים לבצע אותו.
אני תמיד ממליץ לשאול לא רק כמה עולה בוטוקס, אלא גם מיהו המטפל: בוטוקס ® הוא תרופה המחייבת מרשם רופא וטיפול רק בידי רופא. בהתאם לפקודת הרופאים 〈נוסח חדש〉, חל איסור על העיסוק ברפואה ללא רשיון, כלומר – אסור למי שאיננו רופא להזריק בוטוקס ®!

כמה עולה לעשות בוטוקס? – הגורם המכריע

ניתן להשוות טיפול בוטוקס לטיפול מכונית במוסך: בטווח קצר משתלם אולי לטפל בה במוסך לא מקצועי וזול, בטווח הארוך המכונית תסבול מנזק וללא האחריות הניתנת במוסך מורשה.

הזרקת בוטוקס

לא כל רופא מתמצא באנטומיה של הפנים ומודע לגבולות האסורים להזרקת בוטוקס ®. רק מומחה כירורגיה פלסטית דוגמת דר' דן רגב לומד במשך שש שנים כיצד לנתח את הפנים, מהי האנטומיה החשובה לשימור וכיצד להימנע התופעות הלוואי האפשריות של טיפול בוטוקס ®. ניתן לתאם פגישת ייעוץ בקליניקות של ד"ר רגב ולקבל את כל המידע הנחוץ על טיפול בוטוקס ®.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם