ת"א

נתניה

ניתוחי חזה

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

חשיבות החזה הנשי בחברה הישראלית

לשדיים תפקיד מרכזי בהגדרת הנשיות ומיניות האשה משחר הדורות. צורת השדיים הרצויה הינה תולדה של תקופה, תרבות ואפיונים חברתיים.

החברה הישראלית הינה בעלת תרבות שמש: רוב ימות השנה חמים מספיק בכדי ללכת בבגדים קצרים החושפים את מתאר גופנו. רובנו מבקרים בחופי הים ובבריכה בכדי "לתפוס צבע". בגדי ים, גופיות ובגדים דקים אחרים אינם מסווים לחלוטין את צורת השדיים. שדיים גדולים מדי, קטנים מדי או מרוקנים מדי נראים מיד לעין ונתפסים כלא יפים.

ניתוח הגדלת חזה הינו הניתוח הפופולרי ביותר בארץ. ניתוח זה עונה על כל הדרישות מניתוח אסתטי רצוי: קצר, תוצאות נראות לעין כמעט מיד, צלקת מינימלית ואפקט כמעט לכל החיים.

ניתוח הקטנת חזה נועד לבעלות שדיים גדולים, נפולים, המהווים מעמסה גופנית ולא רק אסתטית. אמנם קיימות צלקות בתחתית השדיים בניתוח זה, אך העיצוב החדש שלהם שווה את ההשקעה.

ניתוח הרמת חזה נועד להחזיר את הנשיות לשד מרוקן ונפול, שאת צורתו החזיה מתקשה להסוות (שלא לדבר על בגד יד). גם לניתוח זה קיימות צלקות, אך השדיים חוזרים למצבם טרם ההתרוקנות בצורה יפה מאד.

לבסוף, קיימים מצבים שונים בהם התפתחות חזה אינה תקינה: חזה לא סימטרי, חזה טובולרי, או אף פטמה שקועה. ניתן לפתור בעיות אלה בשלל שיטות המוזכרות בהמשך.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם