ת"א

נתניה

רדיו חזק

אימטריקס

רדיו חזק- כתבה על גלי רדיו / זמנים בריאים – ידיעות אחרונות 2/1/2011

פילינג אאוט, גלי רדיו אין? רופאי עור ופלסטיקאים, שזילזלו בעבר בטיפולים קוסמטיים באמצעות גלי רדיו, טוענים שהטכנולוגיה החדשה משיגה תוצאות נהדרות, עם טיפול פחות אגרסיבי ועם זמן ריפוי קצר בהרבה..


גאיה קורן
רדיו חזק – גאיה קורן / זמנים בריאים..א', בת 39 מתל-אביב, סובלת שנים ארוכות משתי צלקות גדולות. בסנטר היה לה אבצס שהגליד בצורה מכוערת, ובבית השחי עברה ניתוח עם תפרים. ד"ר דן רגב, הפלסטיקאי שטיפל בה, המליץ לה על שלושה טיפולים בגלי רדיו. היא עשתה שניים, וכבר מדווחת על שיפור ניכר. "בסנטר יש הצלחה של 50%. לפני זה לא יכולתי לצאת בלי להסתיר את הצלקת במייק-אפ, ועכשיו אפשר", אומרת א'. "בבית השחי יש לי צלקת כהה, אדומה-חומה, והשיפור מועט, אבל גם ההצלחה החלקית הזאת היא נס".

"זה כואב במידה נסבלת. אחרי הטיפול הראשון הרגשתי כאילו מדוזה לפתה אותי בגרון, שהיה נורא אדום.לכן בטיפול השני הפחתנו את העוצמה, והיה בסדר. זה משאיר גלדים ענקיים ליום-יומיים, ממש כאילו שהשתפשפת בצורה רצינית. אבל התוצאה מצדיקה את הכאב, זה מטשטש צלקות בצורה מדהימה, ולדעתי זה גם ממצק את העור. כשד"ר רגב עבר אצלי על הסנטר, הרגשתי בהבדל".

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום