ת"א

נתניה

ניתוח מתיחת עפעפיים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה
ניתוח מתיחת עפעפיים

ניתוח מתיחת עפעפיים / כללית אסתטיקה 3/07

המראה העייף אינו מרמז על תשישות דוקא, אלא על שינויים והזדקנות של העפעפיים. מתיחת עפעפיים היא התשובה לכך.

לאחרונה מעירים לי כי אני נראית עייפה. בדקתי. הכל מרוכז בעפעפיים.
אכן, צניחת עור העפעפיים העליונים המשווה מראה עייף היא תופעה נפוצה ככל שהגיל עולה. הפתרון המקובל לכך היום הוא ניתוח מתיחת עפעפיים.

 

אילו בדיקות עלי לעבור לפני ניתוח למתיחת עפעפיים?

 

לפני הניתוח יש לעבור ראיון ובדיקה על ידי הרופא המנתח. תיתכן גם בדיקה מקיפה יותר על ידי רופא עיניים לפי המלצת הרופא הבודק. כמו כןף חיוני לבצע בדיקת צניחת גבות כדי לקבוע אם עודפי העור הם ראשוניים או נגרמים על ידי נפילת העפעף. יש לוודא אם הפתרון הוא הרמת גבות או מתיחת עפעפיים.

 

אני חוששת מהרדמה כללית…
אפשר לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית עם טשטוש. משך ההשגחה בבית החולים לאחר מכן הוא כמה שעות.

 

כיצד מתבצע הניתוח?

 

בדרך כלל המנתח מסמן את עודפי העור של העפעף העליון כשהמטופל במצב ישיבה. בניתוח, אחרי ההרדמה, הוא יוציא את עודפי העור. לעתים יוציא מעט עודפי שומן משקיקי השומן המרכזיים כדי להחליק בלט קיים.

 

מהו המשך הטיפול בבית?

 

אחרי הניתוח יש לקרר את העפעפיים (בדרך כלל על ידי קרח) ליממה הראשונה. תופעת סגירת עפעפיים לא מלאה מוכרת וטבעית לימים הראשונים. לשם כך יש טיפות עיניים מלאכותיות ומשחה אנטיביוטית ללילות בראשונים. אין להיבהל משטפי דם ומבצקות העפעפיים, הם צפויים ואמורים לחולף אחר כשבוע-שבועיים.

 

באילו מקרים כדאי בכל זאת להיוועץ ברופא המנתח?

 

זה המקום לציין כי מדובר בניתוח קל יחסית, וכי רוב המנותחים עוברים אותו ללא סיבוכים כלשהם. במקרים הנדירים של כאב מתגבר, נפיחות עולה, גירוי קשה של העין וירידה משמעותית בראייה יש לפנותלייעוץ המנתח ללא דיחוי. בעיות אחרות כמו יובש עיני, דמעת או שינוי בראייה מחייבות מעקב מסודר וטיפול לפי צורך.

 

לכמה זמן טובות תוצאות ניתוח המתיחה?

 

מתיחת עפעפיים עליונים אפקטיבית לתקופה שבין חמש עד עשר שנים, תלוי בטיב העור, מחלות רקע, תרופות ועישון. מתיחת עפעפיים תחתונים, לעומתה, אינה כה מוצלחת ואינה מחזיקה מעמד הרבה זמן. לעפעף תחתון מומלץ לשקול טיפול פילינג בלייזר, הוצאת עודפי שומן מהשקיקים בלבד (ללא מתיחה) או מילוי עדין בחריצים תחתונים.

 

מה לגבי הצבע הכהה סביב לעפעפיים?

 

פיגמנט כהה בעפעפיים קשה מאד לתיקון. לבעלי עור בהיר ייתכן שפילינג מקומי ייתן מענה חלקי. בדרך כלל אין תוצאות משביעות רצון.

 

אני סובלת מנפיחות עפעפיים, בפרט בבוקר. האם מתיחה תתקן זאת?

 

מדובר במצב דלקתי ולא בעודפי עור פשוטים. גם אחרי מתיחת עפעפיים הנפיחות יכולה לחזור ותוך זמן קצר הם ייראו כאילו לא בוצע הניתוח.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם