ת"א

נתניה

איך מטפלים בכוויה?

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

איך מטפלים בכווייה? / מעריב מוסף לבריאות 25/3/07

מניעת הכווייה מאד חשובה, אך מהן הדרכים לטיפול בכוויה שכבר קרתה? להלן כמה תשובות.

כוויות הן אחת הפגיעות השכיחות ביותר בקרב ילדים ומבוגרים, בעיקר בסביבת הבית. כדי להימנע מכוויות של ילדים, רצוי להרחיק אותם מכל מקור אש או חום גלוי, כמו קומקום חשמלי, תנור או להבת הגז. כשאר אתם מבשלים בעזרת הכיריים, כדאי להוציא את הילדים הקטנים מהמטבח, ובכל מקרה לסובב את הידיות של המחבתות והסירים, כך שהזאטוטים לא יוכלו להגיע אליהם.

אבל מה עושים אם בכל זאת נגרמה כווייה?

אם מדובר בתינוק מתחת לגיל שנה, כדאי להביאו למר"מ או למיון ילדים בכל מקרה. אם מדובר בילד גדול יותר, מומלץ לפעול על פי ההנחיות הבאות:

כווייה מלהבה פתוחה (גפרור, נר וכדומה): יש לרחוץ מיד את המקום תחת מי ברז (לא במים קפואים ולא בקרח שעשוי ליצור כוויית קור). אם נפגעה אצבע, אפשר לטבול אותה במשך מספר דקות בקערית עם מי ברז. במקרה של כווייה שטחית, כאשר מופיעים אודם ומעט שלפוחיות, אפשר למרוח ג'ל אלו-ורה. אם נוצרת שלפוחית שמתקלפת, אפשר לחבוש אותה בתחבושת שומנית (גאזה עם וזלין, פרפין, שמן שומשום, שמן נבט חיטה או שמן זית) ולפנות לרופא.

כוויות משמן רותח: יש לקרר את המקום, ואם נוצרות שלפוחיות, לשמן אותו. אם שטח הכווייה גדול או במקום רגיש כמו פנים או כפות ידיים, מומלץ לפנות לחדר מיון.

כוויות בלשון: יש לגרגר מי ברז ומשככי כאבים נוזליים. אין טעם למרוח משחה בשל כמות הנוזלים שבפה, אך כווייה מסוג זה בדרך כלל נרפאת מהר.

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם