ת"א

נתניה

מילוי שומן

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

טיפול מילוי קמטים באמצעות שומן

מילוי שומן עצמוני נועד להוספת נפח למוקדים מרוקנים בפנים ובגוף. טיפול נגד קמטים עם שומן בכמות גדולה מבוצע בדרך כלל במסגרת ניתוחי מתיחת פנים ועפעפיים בחדר ניתוח.

השומן ממילא קיים בגופנו ובכמות לא קטנה. במידה ומעוניינים לבצע מילוי קטן למוקד מסויים בפנים ניתן לקחת אותו גם במסגרת חדר פעולות תחת הרדמה מקומית. במקרה כזה ההתאוששות מיידית, תופעות הלוואי קצרות טווח ואחוז סיבוכים קטן. היות ואנו ממלאים רקמות מתחת לעור יש צורך בהרדמה מקומית לכל הפחות הן לאתר התורם והן לאתר המילוי.

לקריאה נוספת על הסיבוכים יש להקליק כאן
הבעייתיות במילוי שומן עצמוני נעוצה בכך שהשומן הינו רקמה ביולוגית. רקמה זו פגיעה מכאנית, רגישה לזיהומים ולאספקת דם לא טובה. בהחלט ייתכן כי השומן ייספג ולא באופן סימטרי. לפיכך אני מתמקד במילוי נקודתי לפנים ולא מילוי כולל, למזעור ההשלכות על השומן.

גורמי סיכון עיקריים עבור מילוי שומן הינם נטיה לדמם מוגבר (עקב נטילת מדללי דם: אספירין, ויטמינים או תרופות הומיאופתיות למשל), וארועי פצעי חום (הרפס) בפנים בעבר: כל טראומה לעור הפנים (כולל מילוי קמטים) יכולה לעורר ארוע דומה. יש להפסיק לקחת מדללי דם לפחות שבועיים טרם הניתוח. כמו-כן יש לקבל טיפול מונע נגד הרפס במשחה או בכדורים שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר מילוי קמטים. צורת הטיפול המונע נובעת משכיחות ארועי ההרפס וחומרתם.
היות והשומן המוזרק רגיש יחסית לזיהומים אני מנחה לקבל טיפול אנטיביוטי למשך כשבוע אחר הפעולה.

בייעוץ טרם מילוי קמטים עם שומן אבדוק את צורת הקמטים והשקעים, והאם קיימת רקמת צלקת מתחת לעור המצמידה אותם. באשר לפנים אבדוק סימטריה, צורת הקמטים והשקעים ומיקומם.

השומן המשמש עבור טיפול נגד קמטים נשאב משכבת השומן העמוקה, אותה שכבת שומן ממנה אנו רוצים להיפטר בשאיבת שומן. אתרים תורמים נפוצים הינם מותניים ובטן תחתונה.

אתרים תורמים מהם נשאב שומן

שומנים בבטן

כיום אנו יודעים, כי ברקמת השומן קיימים תאי גזע, תאים היכולים להתפתח לתאים מסוגים שונים ולא רק תאי שומן. אותם תאים הם אחראים, ככל הנראה, לשמירה על רקמת השומן במילוי.
ממצאים אחרים מעידים כי מילוי שומן אינו רק יוצר נפח רצוי במקום: לתאי השומן ותאי הגזע שברקמה אפקט נוגד דלקות ואף מונע הזדקנות מקומית (אנטי-אייג'ינג).

בייעוץ טרם מילוי קמטים עם שומן אבדוק את צורת הקמטים והשקעים, והאם קיימת רקמת צלקת מתחת לעור המצמידה אותם. באשר לפנים אבדוק סימטריה, צורת הקמטים והשקעים ומיקומם.

רקמת השומן היא רקמה דלה בכלי דם, חשופה להרס מכאני והרס עקב ירידה בחמצן הזמין. כמו-כן היא פגיעה מאד לזיהומים במצב מילוי שומן. היות וזו רקמה ביולוגית ולא חומר סינתטי התנהגותה יכולה להיות שונה מהמצופה. השומן המוזרק נוטה להיספג ולהעלם בסביבה עם תנועה מתמדת וללא תמיכת עצם מתחתיה (למשל – מרכז הלחיים או צידי הפה) בשיעור עד 70% לאחר הזרקה ראשונה. הזרקות נוספות מקבעות את רקמת השומן במקום הרצוי. לעתים יש צורך ב- 2-3 ססיות מילוי בכדי להגיע לתוצאה רצויה.

קמט אף-שפה

מילוי שומן מבוצע במרפאה/חדר פעולות או בחדר ניתוח. כאמור השומן נשאב דרך חתך קטן מהבטן או מהמותניים. הוא מוכנס למזרקים בנפח 2 סמ"ק ומוזרק למקומות הרצויים דרך נקב קטן. מילוי שומן מבוצע תוך יצירת תעלות זעירות בהן תאי השומן יהיו מוקפים ברקמה שתספק להם דם. עם סיום הפעולה ניתן לקרר את המקום למספר שעות בכדי להקטין את שטפי הדם והבצקות המקומיים. במידה ועברת הרדמה מקומית הדומה להרדמת רופא שיניים (אלחוש דרך רירית הפה) עליך להימנע מאכילה ושתיה חמה עד חלוף ההרדמה (כשעתיים) בכדי לא "לתת ביס" בשפה או הלשון הרדומות..
לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת באותו היום. למחרת היום ניתן לחזור לשיגרה מלאה.

במהלך הימים הראשונים אחר המילוי ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי ונפיחות.

שימוש בשומן עצמוני עוזר לתיקון שקעים במהלך שאיבת שומן, או ניתוח שדיים בגבר. הכירורגיה הפלסטית השחזורית משתמשת במילוי שומן לשחזור שדיים ותיקון שקעים בשדיים לאחר הסרה כירורגית של סרטן השד.

עליך לזכור, כי צורת המילוי האמיתית של הקמט ו/או השקע תראה רק לאחר שבוע-שבועיים, עם חלוף הבצקות. כאמור, דיוק המילוי אינו ודאי. לעתים יש לחזור ולבצע מילוי מתקן לפי צורך.

סיבוכי מילוי שומן נדירים מאד. הם כוללים: דימום או שטפי דם נרחבים, זיהום והתפרצות הרפס עורי (בפנים), החמרה באסימטריה קיימת, שינויי תחושה, חולשת שרירי פנים והיווצרות גושים. לקריאה נוספת יש לפנות ללקסיקון מונחים רפואיים.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית משנת 2004, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה ואחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת מומחים בהרצליה

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם