ת"א

נתניה

בוטוקס בשפתיים

מה זה בוטוקס בשפתיים?

מדי פעם צוות המרפאה ואני מקבלים פניה דרך מסרוני וואטסאפ, אינסטגרם, פייסבוק או ביצירת קשר באתר ממטופלת המבקשת לעשות "בוטוקס בשפתיים". זו בקשה מאד נפוצה אך עם טוויסט קטן בטיפול בה.
אנו קובעים תור למטופלת, אני מבצע ייעוץ מסודר יחד איתה, לאחר מכן מבצע את הטיפול תחת אלחוש מקומי, והמטופלת יוצאת מהמרפאה מאד מרוצה ממראה השפתיים שלה (לפי תמונות הסלפי שהיא מעלה לאחר מכן באותם המקומות..).
אלא.. שאף אחת ממטופלות שביקשו בוטוקס לשפתיים לא באמת עברה אצלי טיפול בבוטוקס בשפתיים. הסיבה פשוטה: אין באמת בוטוקס בשפתיים שיוצר עיבוי לשפתיים..

אז מה עושים בשפתיים אם זה לא בוטוקס?

הטיפול בתוספת נפח לשפתיים או באובדן נפח של השפתיים מבוצע על ידי חומר היכול להחזיר נפח, בראש ובראשונה – חומצה היאלורונית. זהו חומר אותו מכיר הגוף מצויין, עם תוצאות מאד טבעיות ומעט תופעות לוואי.
קיימים חומרים אחרים דוגמת סיליקון אשר נועדו למטרה זו, אך הם פחות מומלצים, עקב תופעות הלוואי והסכנות הכרוכות בהם.

הבלבול בין עיבוי שפתיים לבוטוקס נובע משכיחות הטיפול בשניהם: בוטוקס הוא הטיפול האסתטי הנפוץ ביותר במערב ובמזרח, והשפתיים הן אחד מאזורי המילוי הנפוצים ביותר בעולם כולו, מגילאי שנות העשרים ומעלה.
ברור לחלוטין כי הצימוד הצפוי בין הטיפול הנפוץ לחומר הנפוץ הוא הגיוני, אבל לא מציאותי. צורת הפעולה של הבוטוקס שונה לחלוטין מצורת הפעולה של החומצה ההיאלורונית. כמו-כן מטרת הטיפול בהם שונה והם אינם משפיעים על אותן רקמות בפנים.

בוטוקס בשפתיים ®
בוטוקס בשפתיים

מה ההבדל בין בוטוקס לחומצה היאלורונית?

בוטוקס יוצר אפקט של הרפיית סיבים של שרירי ההבעה הגורמים לקמטי הבעה, בפרט במחצית הפנים העליונה (קמטי צחוק, בין הגבות ומצח). היות ואי הפעלת שריר מונעת את המשך העמקת הקמט יש לבוטוקס אפקט מניעתי. הבוטוקס לא יכול ליצור נפח ולפיכך אינו מתאים לשפתיים. יתרה על כך: טיפול בוטוקס מכוון אל תוך השפתיים עלול להחליש את שרירי השפה וליצור עיוות פעולה שלהן! זו, כמובן, תוצאה לא רצויה בכלל..

חומצה היאלורונית מורכבת מחומר המוכר לרקמות הגוף ובונה אותן. החומצה ההיאלורונית יוצרת  נפח במקום זה שאבד לרקמות וגרם להידלדלות שלהן. אזורי פנים נפוצים למטרה זו: מצידי האף, בזוויות הפה, לחיים, מתחת לעיניים, וגם כמובן בשפתיים. החומצה ההיאלורונית לא פועלת על שרירי ההבעה ולא יכולה לשתק אותם. כמובן, שמצב זה מצויין עבור עיבוי שפתיים: מילוי נפח שלא משפיע על פעילות שרירי השפה. ניתן לקרוא עוד על מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית כאן.

אז כיצד מבוצע עיבוי שפתיים?

עיבוי השפתיים נעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים, ולא באמצעות הזרקת בוטוקס לשפתיים. העיבוי מבוצע בהזרקה מתחת לרירית השפה, אל תוך רקמת השומן של השפה, מעל לשריר השפה. ההזרקה מבוצעת בהדרגה ובכמויות קטנות. זאת, למניעת נפיחות יתר ותופעות לוואי נוספות דוגמת שטפי דם.
השפתיים מלאות בעצבי תחושה, ולכן יש מקום לאלחש אותן מקומית בכדי למנוע כאב. במקרים חריגים ניתן אף להרדים אזורית את השפתיים.

ניתן לקרוא עוד על עיבוי שפתיים כאן.

הערה: קיים טיפול בוטוקס לחריצי העישון סביב השפתיים, שנועד להחליש את תנועת הסיבים השטחיים של שרירי השפה ובכך למנוע את העמקת אותם חריצים. הטיפול בבוטוקס מבוצע בכמויות קטנות מאד. גם בכמויות אלה תיתכן החלשה של שרירי השפתיים ושינויים בתנועת הפה וסגירתו.

עוד על ההבדל בין חומצה היאלורונית לבוטוקס ניתן למצוא בסרטון הזה שלי

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם