ת"א

נתניה

עיבוי שפתיים, מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים הוא השיטה הפופולרית ביותר ליצירת שפתיים מלאות וחושניות יותר. תוצאותיו טובות מכל תכשיר קוסמטי או ליפסטיק הקיימים בשוק.

תוכן עניינים

עיבוי שפתיים – מתאים לכולם?

אופיה של שיטת מילוי שפתיים נעוץ בפשטותה ובאפקט שלה: הזרקת חומר דרך מחט דקה, התאוששות מיידית, תופעות לוואי קצרות טווח, אחוז סיבוכים נמוך וגם עיצוב שפתיים טוב מאד כמעט לכל צורת שפתיים. עיבוי שפתיים נעשה במסגרת טיפולי מרפאה. ניתן לבצעו תחת אלחוש או תחת הרדמה מקומית.

גורמי סיכון עיקריים לטיפול מילוי שפתיים הינם נטיה לדמם מוגבר (עקב נטילת מדללי דם: אספירין, ויטמינים או תרופות הומיאופתיות למשל), וארועי פצעי חום (הרפס) בפנים בעבר: כל טראומה לעור הפנים (כולל עיצוב שפתיים) יכולה לעורר ארוע דומה. יש להפסיק לקחת מדללי דם לפחות שבועיים טרם הניתוח. כמו-כן יש לקבל טיפול מונע נגד הרפס במשחה או בכדורים שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר עיבוי השפתיים. צורת הטיפול המונע נובעת משכיחות ארועי ההרפס וחומרתם.
עיבוי שפתיים מתאים לכל בעל/ת שפתיים יחסית דקות. היות והשפתיים, כמו יתרת הפנים מסיימות את התפתחותן לאחר גיל ההתבגרות, מילוי שפתיים אינו מומלץ לפני גיל 17-18.

קודם כל – מתייעצים!

בייעוץ אבדוק את צורת השפתיים והפנים כולל לסתות ושיניים, ואשים לב לסימטר יה. כמו-כן אקבל מידע לגבי בעיות בלסתות ובשיניים. כל בעיה בשלד או בשיניים תשפיע ישירות על עיצוב שפתיים: לסת רחבה ומרובעת, חניכיים נסוגים (עקב ספיגת עצם) או שיניים תותבות יכולים ליצור רושם לשפתיים צרות גם לאחר עיבוי.
פרופורציות השפתיים מוכרות היטב מעולם האומנות: אורכן הינו כשליש מרוחב הפנים. השפה העליונה אמורה להיות לפחות שליש מהרוחב הכולל של שתי השפתיים. כל שפה אמורה להיות בצורת חצי סהר ולא קשתית מדי, עם חשיפה קלה של השיניים החותכות העליונות תוך פיסוק השפתיים.

רפואה אסתטית
עיבוי השפתיים

סוגי מילוי עבור עיבוי שפתיים

קיימים שני סוגי חומרים עבור עיבוי שפתיים: חומרי מילוי נספגים ולא נספגים.

חומרי מילוי לא-נספגים

מבין חומרי המילוי הלא-נספגים, השכיח ביותר הינו סיליקון רפואי. סיליקון רפואי הינו סיליקון נוזלי שעבר תהליכי עיבוד עד שהפך לראוי להזרקה לרקמות הגוף ועם מעט תופעות לוואי. יש להזריק מעט ממנו ועל פני מספר פעמים רב בכדי להימנע מיצירת גושים במקום ההזרקה. לאחר הזרקתו הוא יוצר מרקם טבעי לשפתיים המעובות, וישהה בגוף שנים רבות ביותר. באם מעוניינים בעיבוי שפתיים נוסף לאחר זמן-מה יש להזריק רק את אותו סוג סיליקון: הגוף עלול ליצור תגובה לגוף זר בכל הזרקת חומר שונה באותו אתר. יש לציין כי הסיליקון עלול ליצור תגובה דלקתית בגוף גם שנים לאחר הזרקתו, וללא קשר לכמות שהוזרקה. תגובה זו מתבטאת בנפיחות נוקשה ולעתים כואבת.

חומרי מילוי נספגים

חומרי מילוי נספגים מתבססים על חומרים טבעיים הקיימים בגוף ושייכים אליו. הגוף מזהה אותם כשלו ואף מפרק אותם בתהליכים טבעיים. רק לעתים רחוקות הם יוצרים תגובה דלקתית ונדיר עוד יותר – תגובה אלרגית. הסיכון לזיהומים בהזרקתם נמוך מאד. חומר המילוי הנפוץ ביותר בקבוצה זו הוא חומצה היאלורונית (דוגמאת בלוטרו, תיאוסיאל, ג'ובידרם או פרלן). חומר זה הינו אחד מאבני הבניין החשובות של הרקמה הרכה בגופנו ומצוי בכל אחד מאיתנו באופן טבעי. משך האפקט שלה הינו עד כחצי שנה והפיך לחלוטין. החומצה ההיאלורונית ידידותית לגופנו וניתן להזריקה פעם אחר פעם או לשנות את סוג החומצה ההיאלורונית ללא חשש מתגובה לגוף זר.

 

באילו תנאים עושים מילוי שפתיים?

מילוי שפתיים מתבצע במסגרת מרפאה ועל פני מספר מפגשים. החומר מוזרק נקודתית ובצורת כדורונים קטנים למקטעי כל שפה הזקוקים לעיבוי.
בדרך כלל השפה העליונה היא הנזקקת לעיבוי. התחתונה, עקב מבנה הלסת וכוח המשיכה נשמטת כלפי מטה ובולטת יותר מהעליונה.

עיבוי שפתיים
עיבוי שפה עליונה

מילוי על ידי מזרק אוטומטי:

מילוי על ידי מזרק אוטומטי
מילוי על ידי מזרק אוטומטי

הזרקה ידנית אינה מדוייקת מספיק: היא מסתמכת על מיומנות המזריק, על שרירי היד העלולים להתעייף בהזרקות חוזרות, ואל מול התנגדות עקב עובי המחטים. הזרקה לא אחידה זו גורמת לכאב רב יותר, דימום רב יותר ובזבוז חומר מילוי. ייעוד המזרק האוטומטי הינו להקל על המזריק וליצור דיוק רב יותר של החדרת חומר המילוי. בשיטה זו, של Point & shoot, ניתן להגיע לרמת דיוק רבה יותר עם חומר המילוי, עם כמויות קטנות יותר, פחות כאב ופחות דימום.
קיימים מספר פיתוחים למזרק האוטומטי. הקודמים (בסרטונים שלמטה) הצריכו כבל מקשר למכשיר ותלות בחשמל. החדיש ביותר הינו של חברת תיאוסיאל, אשר פיתחה את המזרק האוטומטי הקרוי Teosyal Pen המופעל על ידי סוללה. המכשיר עצמו נראה כמו עט עבה אליו מוחדר גוף המזרק ובקצהו המחט. עקב משקלו המועט נוחות השימוש בו גברה. לעוד מידע – צפו בראיון על מילוי קמטים במזרק אוטומטי (מערכת אנטאיס, עם כבל מקשר).

החלמה והתאוששות

עם סיום הפעולה אתר המילוי עובר עיסוי למטרת עיצוב החומר שבתוכו. ניתן לקרר את המקום למספר שעות בכדי להקטין את שטפי הדם והבצקות המקומיים. במידה ועברת הרדמה מקומית הדומה להרדמת רופא שיניים (אלחוש דרך רירית הפה) עליך להימנע מאכילה ושתיה חמה עד חלוף ההרדמה (מספר שעות) בכדי לא "לתת ביס" בשפה או הלשון הרדומות. לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת באותו היום. למחרת היום ניתן לחזור לשיגרה מלאה.

במהלך הימים הראשונים אחר עיצוב שפתיים ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי, נפיחות ואף היווצרות זמנית של גושים באתרי ההזרקה.

עליך לזכור, כי הצורה החדשה של השפתיים תראה רק לאחר מספר ימים. היות והחומר המוחדר גורר בצקות ונפיחות ברמה מסויימת הרי שדיוק מילוי שפתיים אינו ודאי. לכן עיבוי שפתיים מבוצע בכמויות קטנות ועל פני מספר מפגשים. לעתים יש לחזור ולבצע מילוי מתקן לפי צורך.

סיבוכי עיצוב שפתיים נדירים מאד. ניתן לקרוא עליהם בלקסיקון מונחים רפואיים. הם כוללים: דימום או שטפי דם נרחבים, זיהום והתפרצות הרפס עורי. סיבוך נדיר ביותר הינו הופעת גושים.

לקביעת תור לייעוץ התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום