השאלה הנפוצה ביותר טרם מילוי – כמה עולה מזרק מילוי וכמה מזרקים אני אצטרך ?

תרבות הצריכה הישראלית נותנת משקל רב יותר למחיר הטיפול ולא לאיכות הטיפול. היות ולכאורה מילוי קמטים הינו פשוט לביצוע ועם תוצאות די צפויות, נוצר הרושם המטעה כי כל אחד – כל רופא ואפילו קוסמטיקאית יכולים לבצע אותו.

לא כל רופא מתמצא באנטומיה של הפנים ומודע לאנטומיית כלי הדם והעצבים. מומחה לכירורגיה פלסטית, הלומד במשך שש שנים כיצד לנתח את הפנים, יודע מהי האנטומיה החשובה לשימור וכיצד להימנע מתופעות הלוואי האפשריות הוא הכתובת הנכונה לטיפול כזה.

הזרקת חומצה היאלורונית לפנים או כל חומר מילוי אחר היא לא דבר של מה בכך. הנה "טעימה" מסיבוכים אפשריים של חומרי מילוי: הזרקת חומר מילוי אל תוך כלי דם עלולה לסתום אותו ולגרום לו לנזק לא הפיך. הזרקה סביב עצב עלולה ליצור לחץ עליו ולשנות תחושה או מימיקה. הזרקה שטחית מדי תיצור גושים. הזרקה עמוקה מדי לא תהיה אפקטיבית לעתים.

האם באמת טיפול זול עדיף, במקרה כזה, על טיפול בידי מומחה?

ולצד החיובי: מומחה לכירורגיה פלסטית מודע היטב להרמוניית הפנים ויודע היכן למקם בצורה הטובה ביותר את חומר המילוי, כך שמינימום חומר ייתן מקסימום תוצאה.
הרווח כולו שלך: פחות חומר מילוי (פחות עלויות) ויותר תוצאה טבעית.

אבל בכל אופן – כמה עולה מזרק? ולכמה אני אזדקק?

אני משתמש רק בחומצות היאלורוניות מאושרת FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי. עלות מזרק מילוי היא קבועה וניתן לברר אותה בקלות דרך יצירת קשר.
בדרך כלל אני מבצע מילוי בהדרגה, ולא בכמות מזרקים גדולה בבת אחת. הייתרונות: שינוי הדרגתי, פחות תופעות לוואי ועלות נמוכה יותר..
אגב, בכל שלב ניתן לעצור ולהחליט מתי להמשיך.

לפרטים נוספים, צרו קשר

מנתח פלסטי
מנתח פלסטי