ת"א

נתניה

ניתוח עפעפיים מחיר

רפואה אסתטית

ניתוח עפעפיים הוא הנפוץ מבין ניתוחי הפנים בתחום ניתוחים פלסטיים. הסיבות לכך ברורות: תוצאות לאורך זמן, צלקות מוסוות היטב ומאד עדינות והתאוששות לא ארוכה.

אמנם עבור ניתוח עפעפיים מחיר הניתוח אינו גבוה יחסית להגדלת חזה או ניתוח אף, אך כמו עבור כל ניתוח גם עבור ניתוח עפעפיים מחיר הניתוח חשוב להערכות מתאימה להוצאה בת אלפי שקלים. מחיר זה יקבע האם המטופל/ת אכן יעברו ניתוח עפעפיים או שיחליטו לוותר עליו לעת-עתה.

קיימות דרכים רבות לברר מהו מחיר ניתוח עפעפיים: דרך חברים וקרובי משפחה, באמצעות אתרי אינטרנט מתאימים ואף מפרסומים של מנתחים. טיפ לזהירות: מרכיב המחיר קריטי בתרבות הצריכה הישראלית, אבל איננו מבטיח תוצאות טובות!

האם המחיר הוא באמת הגורם המכריע?

כפי שנכתב, עלות ניתוח עפעפיים היא מהגורמים החשובים ביותר להחלטה היכן להינתח, אבל קיים גורם עוד חשוב והוא – מי המנתח.
ניתן להשוות ניתוח לטיפול מכונית במוסך: בטווח קצר משתלם אולי לטפל בה במוסך זול, בטווח הארוך המכונית תסבול מנזק וללא האחריות הניתנת במוסך מורשה.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ בקליניקה של ד"ר רגב ולקבל את כל המידע הנחוץ על ניתוחים פלסטיים בכלל ועל מחיר ניתוח עפעפיים בפרט.

לפרטים נוספים, צרו קשר

מנתח פלסטי
מנתח פלסטי

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום