ת"א

נתניה

בעיה כבדת משקל – הכל על הקטנת שדיים

הקטנת חזה מן העיתונות

בעיה כבדת משקל / ידיעות אחרונות, מוסף בריאות 29/10/06

גברים לא יבינו זאת, אבל חזה גדול הוא לפעמים צרה אמיתית. נשים בעלות שדיים גדולים סובלות מכאבי גב, מעקמת, משפשפת ואפילו מבעיות נשימה. הן מוכנות להשלים עם הצלקות ועם האפשרות שלא יוכלו להניק, העיקר שיוכלו סוף סוף ללכת בגב זקוף. עבור הנשים האלה ניתוח הקטנת חזה עשוי להיות הפיתרון המושלם..


חידושים והמצאות
כמעט כמו בכל תחום רפואי, גם בתחום הקטנות השדיים יש חידושים. לאחרונה חזר ד"ר דן רגב, מומחה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי בילינסון, מכנס שבו הוצגו החידושים האחרונים בתחום. על פי השיטה המסורתית, החתך בקפל התת שדי נעשה לכל האורך, כמעט עד בתי השחי. על פי שיטת הול-פינדלי שהוצגה בכנס, אפשר לבצע חתך קטן יחסית – כ- 3 ס"מ במקום כ- 8 ס"מ – שאותו תופרים בכיווץ "כמו שקיק של כסף שמכווץ עם שרוך".

"הצלקת נשארת בולטת ולא יפה במיוחד, אבל היא מינימליסטית ואף אחד לא רואה אותה כי היא מתחת לשד, ואפשר ללבוש בגד ים ביקיני",אומר ד"ר רגב. "עם זאת, ככל שהשדיים גדולים יותר, הצלקת תהיה ארוכה יותר. זה עניין של הנדסה".

לדברי ד"ר רגב, שיטת הול-פינדלי היא לא חדשה אך רופאים נמנעים מלהשתמש בה.  "לוקח זמן עד ששיטה כלשהי מוכיחה את עצמה", הוא אומר. "רופאים נדבקים למה שהם מכירים. כשכירורג פלסטי משתמש בשיטה מסויימת קשה לו לשנות קונספציה. בארה"ב לוקחים את השיטה הזו ברצינות רק עכשיו. המוטו שלה הוא מינימום צלקות ומקסימום צורה".

לדבריו, השיטה יעילה בעיקר בשדיים בינוניים, שמהם מסירים עד 600 גרם, ובהם ממילא הצלקת לא מגיעה עד למרכז בית החזה. "בהקטנות גדולות יותר רווחת שיטת העוגן", הוא אומר. "יתרונה של שיטת הול-פינדלי הוא במניעת אפשרות לנמק. בהקטנת חזה עושים גם הרמה, ואחת הבעיות האפשריות היא הופעת נמק. בשיטת העוגן מדקקים את הבסיס שעליו נשענות הפטמה ונעטרה, ובמקרה של בעיה רפואית עלולה להיות בעיה בזרימת הדם מהבסיס לפטמה. בשיטה החדשה הבסיס מאד עבה ולא מדקקים אותו, כך שאין חשש לנמק".

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

*פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום