ת"א

נתניה

תרגול עצמי​ של חיטוב שרירי הפנים

דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דר' דן רגב | מומחה לכירורגיה פלסטית
דן רגב הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה. הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. את הסטאז' ברפואה סיים בהצטיינות. במהלך התמחותו סיים בהצטיינות השתלמויות במיקרוכירורגיה וכף יד בבורדו, צרפת. כיום פעילותו הפרטית מרוכזת סביב כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית. נוסף על כן בשירותו הצבאי שירת כרופא גדודי וחטיבתי. במילואים שירת 18 שנה כמ"פ של פלוגת רפואה בגזרה הדרומית.

חיטוב שרירי הפנים – תרגול עצמי

קשה לטפל בפנים כשאנחנו סגורים בבית: לא מילוי, לא בוטולינום, לא טיפולים אחרים..

יש דרכים אחרות, מעניינות, בהן אנו יכולים כן ליצור תחזוקה מסויימת של נפח הפנים ללא התערבות חיצונית גם במצב זה. אחת מהמעניינות שבהן היא חיטוב שרירי הפנים, או יוגה של שרירי הפנים.

בכדי לחטב את שרירי הבטן יש לבצע כפיפות בטן; בכדי לחטב את שרירי החזה יש לבצע שכיבות שמיכה. בכלל, בכדי לחטב כל שריר בגוף יש להפעיל אותו אל מול התנגדות. מכאן ברור, כי אם רוצים לחטב את הפנים יש צורך לעבוד גם על שרירי הפנים, נכון?

תוצאות מחקר ראשוני מתחילת שנת 2018, שבוצע בשיתוף רופאי עור באוניברסיטת נורת'ווסטרן עם מדריך היוגה גארי סיקורסקי על 16 נשים בגיל העמידה (גיל ממוצע 53) הראו כי תרגול עצמי של שרירי הפנים לחצי שעה, בסדרת תרגילים שניתנה להן, פעם ביום-יומיים מצעיר את הפנים (לפי התרשמות החוקרים) ב- 3 שנים. משך המחקר ארך כחצי שנה.

בנוסף, התרגול לא רק שלא הגביר את קמטי ההבעה אלא הצליח לשטח חלק מהם. היות ושריר פעיל יוצר הזרמת דם טובה יותר גם לעור מעליו, הגיוני לחוות גם שיפור באיכות העור (אם כי דבר זה לא נבדק באותו המחקר).

התרגיל שנמצא האפקטיבי ביותר במחקר היה עבור מרכז הפנים וחלקם התחתון. הוא נקרא הרמת לחיים (או Cheeklifter). התרגיל נועד לחיטוב הלחיים המרוקנות והנפולות. נתחיל איתו:

שיטת התרגול

הכנה

–  יש לפתוח את הפה רחב תוך הכנסת השפתיים כך שיכסו על השיניים.

–  לחייך במצב זה.

–  לשים את האצבע השניה על החלק העליון של כל לחי וללחוץ קלות.

–  להרפות את שרירי החיוך.

תרגול

–  לחייך בצורה הקודמת תוך הפעלת לחץ של האצבעות של רום הלחיים

– לחזור 10 פעמים על אותו תרגול (סט אחד).

– בסוף כל סט יש להישאר עם החיוך למשך 20 שניות.

– יש לבצע שלושה סטים ליום.

חשוב לזכור:


בהצלחה!

אודות ד“ר דן רגב

ד"ר דן רגב הינו מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר על ידי משרד הבריאות, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. דר' רגב הינו מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. בנוסף, ד"ר רגב משמש כאחראי על הכירורגיה הפלסטית במרפאת המומחים של שירותי בריאות כללית המצויה בהרצליה.

מנתח פלסטי - דן רגב

במה אנחנו שונים מאחרים

מרפאת בוטיק

אצלנו תקבלו יחס אישי
אתם לא עוד "מטופל"

הניסיון של ד"ר דן רגב

מומחה לכירורגיה פלסטית
ומנתח בכיר בבית חולים בילינסון
משנת 2004

אין מתמחים
ורופאים לא מנוסים

ד"ר דן רגב הוא היחיד
שמבצע טיפולים וניתוחים

שקיפות מלאה

הטיפולים מתבצעים רק לאחר התייעצות איתך לאחר שקיבלת את כל האינפורמציה הדרושה לך כדי להחליט.

בטיחות המוצרים

דר' רגב משתמש בחומרי הזרקה ושתלי סיליקון העומדים בתקנים המחמירים ביותר (FDA, CE, אמ"ר)

מטופלות ממליצות על ד"ר דן רגב

לד"ר רגב המקסים

. לא הספקתי להודות לך על הגשמת חלום שהיתממש. מעבר לד"ר, אתה אדם מדהים, אתה ואורלי. אני שמחה שהיכרתי אנשים כמותכם, ועוד יותר שהפקדתי את גופי בידיים טובות. אני מאחלת לך לך ולאורלי את כל הטוב שבעולם. באהבה ענקית… יצא מושלם.

לד"ר דן רגב היקר!!

אשר עשה עבודתו נאמנה…. ישר כח על היחס האישי המסור והחם. מלא באהבה והרבה סבלנות. מלאכתך קודש מתבצעת באדיקות להעניק לאדם חיים עם איכות לא בחסד כי אם בזכות תודה שהפכת חלום למציאות!!!

אלפי תודות..

לד"ר רגב

רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על זמנך, וכמובן על שהפכת אותי להיות יותר יפה!!!! רציתי שתדע שאני צוהלת ברחוב משמחה, כי עשית בי שינוי שלו חיכיתי כל כך הרבה שנים. חיפשתי את האחד ומצאתי, ד"ר רגב הנחמד, כך שמעתי ומיד באתי!! אז…..שוב תודה רבה מקרב לב, אותך אזכור בכל מקום!!!!!

שלבי התהליך

פגישת ייעוץ
והיכרות

החלטה משותפת
על אופי ודרך הטיפול

הכנות לטיפול
במידה ויש צורך

התקשרו ל- 052-5307680 או מלאו פרטים ונחזור אליכם